روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 393
  • 594
  • 995,985
پارک های محله ای یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهری

 شهردار منطقه یک تبریز قربانیان در بازدید شهردار تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه ۱ تبریز گفت : پارک های محله ای یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهری در حوزه حفظ و حراست و احیای فضای سبز دانسته و اهمیت این پروژه را که می‌تواند در آینده نقش مهم و زیربنایی را در این حوزه ایفا نماید بسیار حساس دانست،اثرات پارکهای محله ای در ارتقاء شاخص های اجتماعی ، اقتصادی ، زیست محیطی و سلامت و کالبدی در محله های شهری بسیار حائز اهمیت می باشد.
وی اشاره نمود: ایجاد فضاهای سبز و پارکهای محله ای از جمله اهداف مهم در چشم انداز فعالیتهای شهرداری تبریز بوده که برای اجرای آنها نباید از هیچ امری فروگذار گشت.
هم چنین قر بانیان در ادامه افزود : تحول اقتصادی شهری و جلب رضایت شهروندان در گرو اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی و فرهنگی است .
شهردار منطقه ۱ تبریز خاطر نشان کرد : نقش کلیدی منطقه یک به لحاظ جغرافیایی و وجود مناطق برخوردار و کم برخوردار، مسئولیت منطقه را در حوزه های خدماتی ، عمرانی و فرهنگی سخت تر نموده و این مهم باید در اجرای پروژه‌ها و تسریع در آن مشهود باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز