روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 87
  • 702
  • 1,334,288
پاسخ فغانی به ابهام درباره برادرش

علیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان مجبور شد درباره یک ابهام توضیح دهد. اینکه چرا هنوز برادرش بعد از قضاوت در نروژ به ایران برنگشته.
فغانی به تسنیم گفته:” برخی افراد مواردی مطرح کرده بودند مبنی بر اینکه چون فدراسیون فوتبال برای صدور ویزای برادرم و خانم داوری که برای قضاوت در مسابقاتی در کشور نروژ اعزام شده بودند، اقدام کرده ، این دو باید در زمان مقرر به ایران باز می‌گشتند.
این مسائل در حالی مطرح شده که فدراسیون فوتبال هزینه بلیت سفر برادرم و آن خانم داور را تقبل نکرد و آنها مجبور شدند با هزینه شخصی به نروژ بروند.” از نظر فغانی هیچ جای نگرانی درباره برادرش وجود ندارد:” برادرم برای انجام کاری شخصی از نروژ به سوئد سفر کرده است و تا پایان مدت زمان روادیدش در این کشور می‌ماند و پس از آن به ایران باز خواهد گشت.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز