روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 275
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,894
پاشازاده: بازیکنانم به چه جرمی کتک خوردند؟

سرمربی راه آهن می گوید که تنها جرم بازیکنان این تیم برابر سپیدرود فوتبال بازی کردن بود اما از سوی هواداران کتک خوردند.
مهدی پاشازاده گفت: بازی بسیار خوبی داشتیم و یک گل به ثمر رساندیم که داور آفساید گرفت که در مورد تصمیم داور و درستی آن هنوز اطلاعی ندارم و باید بعد از دیدن فیلم بازی درباره آن نظر بدهم. سپیدرود در این بازی هیچ موقعیتی نداشت و دروازه بان واکنش خاصی نشان نداد. مالکیت توپ در اختیار ما بود اما متاسفانه نتوانستیم از این برتری استفاده کنیم.
سرمربی راه آهن عنوان کرد: راه آهن یتیم است. ما در بازی های خارج از خانه تماشاگر نداریم و در بازی های داخلی هم هیچ هواداری به ورزشگاه نمی آید. دیدار ما با سپیدرود هیچ حاشیه ای نداشت اما متاسفانه تماشاگران بازی اتفاقات تلخی را رقم زدند. زمانی که آقای شکوری مصاحبه می کرد چند تماشاگر تیم حریف به او فحاشی کردند. سوال من این است که جرم او جز فوتبال بازی کردن چه بود؟ بعد از این فحاشی ها هادی شکوری عکس العمل نشان داد و این درگیری ها شدت گرفت.
وی ادامه داد: این هواداران سپس ما را تهدید کردند که در رشت به سراغ ما خواهند آمد. البته حساب آنها از مردم فوق العاده رشت برای ما جدا است. این افراد عده ای تماشاگر نما و غیرفوتبالی بودند که این اتفاقات را رقم زدند. آنها پس از این اتفاق در پارکینگ به سراغ سجاد جوادی رفتند و او را کتک زدند تا این اتفاقات تلخ تر از قبل شود. متاسفانه نیروی انتظامی نیز حضور کم رنگی داشت و با قاطعیت عمل نکرد. متاسفانه این افراد جدا از روح ورزشی است و عده ای تنها آمدند تا ما را کتک بزنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز