روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 149
  • 693
  • 1,436,298
پالایشگاه تبریز جایزه جهانی کارآفرینی و مدیریت مدرن را کسب کرد

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: پالایشگاه تبریز موفق به کسب دیپلم افتخار از بنیاد توسعه مدیریت اروپاییEIU در حوزه تحول اقتصادی ومدیریت مدرن شد.
غلامرضا باقری دیزج در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شرکت پالایش نفت تبریز در حوزه های رهبری، مدیریت تامین، مدیریت زنجیره ارزش، مدیریت عملیات، مدیریت بازرگانی، مدیریت تکنولوژی و مدیریت کیفیت و بهره وری بر اساس معیارهای ارزیابی بنیاد اروپایی EIU مورد ارزیابی قرار گرفت.
وی ادامه داد: جایزه EIU به عنوان بزرگترین و معتبرترین الگو ارزیابی در حوزه مدیریت کیفیت از سال ١٩٨٨ در اروپا فعالیت داشته و از سال ۲۰۱۶ بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EIU) فعالیت رسمی خود را در ایران آغاز کرده است.
باقری گفت: برنامه‌های رسمی ارزیابی و تقدیر EIU از سازمان‌ها در ایران در قالب خود ارزیابی‌های درونی و ارزیابی میدانی توسط ارزیابان سازمان EIU اروپا و ارائه گزارشات دقیق و جامع از وضعیت سازمان و فرصت‌های ارتقا در جهت سرآمدی، برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز خاطرنشان کرد: شرکت پالایش نفت تبریز در سال جاری مورد ارزیابی این بنیاد بین المللی قرار گرفت و توانست دیپلم افتخار بنیاد توسعه مدیریت اروپایی را از آن خود کند.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز همچنین با اشاره به موفقیت این شرکت در دومین دوره جایزه ملی مسوولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کشور گفت: پالایشگاه تبریز توانست مدال برنز این جایزه ملی را در حوزه بهترین عملکرد کسب و کار مسوولانه، بهبود و توسعه پایدار را کسب کند.
غلامرضا باقری دیزج افزود: از جمله عوامل مهم کسب این رتبه می توان به مطالعات افزایش ظرفیت و راندمان واحد گوگردسازی موجود بدون نیاز به احداث واحد جدید گوگردسازی، کاهش ضایعات از ۸۲ درصد وزنی نسبت به نفت خام پالایشی به ۵۴ درصد، کاهش ۷درصدی اندیس انرژی از ۱۳ و ۷۲ صدم به ۱۲ و ۸۴ صدم ، کاهش دور ریز آب حدود ۷۰مترمکعب در ساعت اشاره کرد.
باقری ادامه داد: نقش مسوولیت اجتماعی در بنگاه های اقتصادی همواره از جمله مسایل مهم بوده و اجرای مسوولیت اجتماعی رمز بقای بنگاه های اقتصادی می باشد.
وی اضافه کرد: پالایش نفت تبریز برای نیل به اهداف موجود در برنامه استراتژیک و اطمینان از تطابق با اصول کاری مسوولیت اجتماعی، سیستم مدیریتی با رویکرد نهادینه سازی مسوولیت اجتماعی ایجاد کرده است.
مدیرعامل پالایشگاه تبریز گفت: این شرکت در اجرای فعالیت های مسوولیت اجتماعی به دنبال اصول کاری و پیروی از قوانین و مقررات بوده و هدف از تشکیل کمیته استراتژی و کمیته های فرعی آن، یکپارچه کردن پایداری و مسوولیت اجتماعی شرکتی درون کسب و کار روزانه شرکت است.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز تاکید کرد: شرکت پالایش نفت تبریز بر این باور است که این فرآیند می تواند در میان مدت و بلند مدت موجب مزیت رقابتی برای شرکت شود و از منافع آن جامعه نیز بهره مند شود.
غلامرضا باقری دیزج با اشاره به فعالیت های زیست محیطی این شرکت، گفت: پالایش نفت تبریز با محور قرار دادن مفهوم توسعه پایدار به عنوان اصل اساسی جهت ایجاد توازن بین توسعه اقتصادی کشور و حافظت محیط زیست، نسبت به کنترل اثرات نامطلوب محیط زیستی فعالیت های خود در بالاترین سطح ممکن با تعریف برنامه های اصلاحی لازم اقدام می نماید به نحوی که با احداث واحدهای کیفی سازی در راستای انطباق محصولات تولیدی خود با استانداردهای روز زیست محیطی و تکمیل زنجیره صنعت سبز گام مهمی برداشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز