روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 631
  • 721
  • 1,335,553
پاکدستی، اولین شاخصه مدیران در دولت تدبیر و امید

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مبارزه با فساد را اولویت اصلی خود می‌دانیم.
سعید شبستری خیابانی در آیین افتتاح سه پروژه سلامت در هادیشهر جلفا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم، خدمت به مردم در بخش‌های مختلف از جمله بهداشت و سلامت را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت دانست و گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید با رای اکثریت مردم به روی کار آمده است و دولتمردان نیز نهایت تلاش خود برای ارائه خدمات به مردم در بخش‌های مختلف، به کار گرفته‌اند.
وی با بیان اینکه باید خدمت به مردم، اولویت اصلی تمامی مدیران باشد، اظهار کرد: بر این باور هستیم که مردم، مولفه‌ی اصلی انقلاب اسلامی هستند و نظام و انقلاب بدون وجود مردم، مفهومی ندارد.
وی رفع مشکلات حوزه سلامت، بهداشت و درمان را یکی از مهم‌ترین آرزوهای چندین ۱۰ ساله مردم قبل از استقرار دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: متاسفانه دولت‌های پیشین در حوزه بهداشت و درمان، کم توجهی کرده‌اند ولی پس از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید و اجرای طرح تحول نظام سلامت، جسد عزیزان مردم برای روزهای متمادی در بیمارستان‌ها نمی ماند و میزان رضایتمندی اقشار مختلف مردم در این حوزه افزایش یافته است.
شبستری در همین راستا گفت: خوشبختانه آذربایجان شرقی در سایه وحدت، مودت و همدلی ایجاد شده در استان در بین تمامی مدیران، امسال نیز همچون سال های گذشته موفق به کسب رتبه یک کشوری در حوزه امنیتی شد. همه باید بدانیم که فرزندان یک خانواده هستیم و دست در دست هم دهیم و کشور خویش را آبادتر کنیم.
وی با تاکید بر لزوم پرهیز جدی مسئولان از بخشی‌نگری، اظهار کرد: اگر کوچکترین بی‌توجهی و خطا داشته باشیم، مطمئناً کشور را با صدمات جبران ناپذیری مواجه خواهیم کرد.
وی عنوان کرد: اکثریت قریب به اتفاق مدیران استان، پای کار هستند و چه بسا از منافع شخصی خود برای خدمت به مردم چشم پوشیده‌اند.
معاون استاندار تصریح کرد: پاکدستی، اولین شاخصه مدیران در دولت تدبیر و امید است و باید تمامی مدیران، منافع ملی و مردمی را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند وگرنه لایق مدیریت نیستند. انتظار داریم اعضای جدید شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداران شهرهای استان نیز فریب هوا و هوس خود را نخورده و خدمت خالصانه و بی‌منت به مردم را در اولویت اهداف خود قرار دهند.
شبستری با قدردانی از حضور و همکاری مردم با دولتمردان در حوزه‌های مختلف و پای کارآمدن خیران، اظهار کرد: دیگر از درآمدهای نجومی نفت در کشور خبری نیست و کشور را منابع بسیار محدود مالی توسط دولت، اداره می‌شود که اکثر این منابع صرف پرداخت حقوق کارکنان، پرداخت هزینه‌های جاری دستگاه‌های دولتی و پرداخت یارانه‌های مردم می‌شود.
وی با انتقاد از افرادی که سعی می‌کنند دولت و نظام را دو مجموعه جدا از هم جلوه دهند، گفت: دولت برای نظام و مردم است، اگر در هر زمینه‌ای کوتاهی کند در درجه اول، نظام آسیب می‌بیند. اختلاف سلیقه و نظر در هر امری طبیعی است ولی باید همه با هم با هدف پیشرفت کشور دست به دست هم داده و با هدایت مقام معظم رهبری در مدار اسلام و انقلاب حرکت کنیم. اگر به خاطر مردم، اختلاف افکنی را کنار بگذاریم، خداوند نیز کمک می کند و می‌توانیم مشکلات جامعه را روز به روز کاهش دهیم.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، مبارزه با فساد را یکی از مهم ترین اولویت‌های دولت و مدیریت ارشد استان اعلام کرد و گفت: خوشبختانه دست افرادی که به راحتی خون مردم را می مکیدند از بیت المال قطع شده و ما نیز مصمم هستیم که حتی با کمترین میزان فساد به شدت برخورد کنیم. عده ای در گذشته به اسم دین، سرمایه‌های ایران اسلامی را نابود کردند ولی دیگر اجازه اقدامات این چنینی را نمی‌دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز