روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 364
  • 1,001
  • 1,356,703
پاکسازی مسیرهای اصلی و فرعی حوزه شهرداری منطقه ۲

شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با بسیج کلیه نیروهای تلاشگر خدمات شهری و با یک برنامه ریزی منسجم با انجام پاکسازی تمامی مسیرها و معابر به استقبال بهار طبیعت می رود. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: این منطقه از ۱۰ اسفندماه تا…
شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز با بسیج کلیه نیروهای تلاشگر خدمات شهری و با یک برنامه ریزی منسجم با انجام پاکسازی تمامی مسیرها و معابر به استقبال بهار طبیعت می رود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: این منطقه از ۱۰ اسفندماه تا آخرین روزهای سال، با یک برنامه ریزی منسجم و دقیق با بسیج نیروهای خدمات شهری و انجام پاکسازی کلیه مسیرهای اصلی و فرعی و محلات تحت حوزه به استقبال بهار طبیعت و میزبانی میهمانان نوروزی می رود.
شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز در ادامه اظهار داشت: با پاکسازی و شستشوی تمامی مسیرهای تحت حوزه این منطقه و فضاسازی مناسب بهاری متفاوت و زیبا را برای شهروندان عزیز و میهمانان نوروزی رقم می زنیم.
وی در ادامه با اعلام این مطلب که این منطقه علاوه بر پاک نگهداشتن محیط شهری در طول سال در برنامه بهاری خود خدمات مختلفی را گنجانده است گفت: تعویض پل ها و دریچه های معیوب و جداول شکسته، شستشوی کلیه مسیرهای اصلی و فرعی، پاکسازی زیرگذر و روگذرهای منطقه، رنگ آمیزی نقاط مورد نیاز، جمع آوری پلاکارد های تاریخ گذشته و… از اهم برنامه هایی بشمار می آید که در طرح استقبال از بهار به اجرا در می آید.
رسول موسائی با تاکید به اینکه در برنامه ریزی پاکسازی بهاره به پارک های تحت حوزه این منطقه نیز رسیدگی می شود تصریح کرد: هرس و فرم دهی درختان، رسیدگی به روشنائی پارک ها و وضعیت سرویس های بهداشتی، تعمیر آب نماها و نیمکت های شکسته، جایگزینی نهال های جدید به جای درختان خشک شده و… از تهمیداتی بشمار می آید که در طرح استقبال از بهار به انجام می رسد.
شهردار منطقه دو تدارک هفت سین نوروزی در مسیرهای اصلی و نقاط پرتردد سطح حوزه این منطقه را به منظور ایجاد یک سفر خاطره انگیز و ایامی به یاد ماندنی برای میهمانان نوروزی کهن شهر تبریز با هدف خوش آمد گویی به گردشگران و مسافرین خصوصا استقبال از بهار طبیعت را از سایر فعالیت هایی برشمرد که از سوی این منطقه به اجرا در می آید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز