روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 716
  • 1,696
  • 1,391,577
پاکسازی و لایروبی روزانه و مستمر کانال های سطح منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ از عملیات پاکسازی و لایروبی کانال های سطح منطقه به صورت روزانه و مستمر خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه، اکبر امجدی با اعلام خبر گفت: عملیات پاکسازی و لایروبی کانال های سطح محدوده منطقه چهار روزانه توسط اکیپ های خدماتی انجام می شود، به طوری که برخی از کانال ها چندین بار در هفته لایروبی و پاکسازی می شوند تا وقوع سیلاب و احتمال خطرپذیری و نیز بوی بد محیطی کنترل شود.
وی خاطر نشان کرد: عملیات لایروبی، پاکسازی و رسوب برداری مهرانه رود که در اثر بارندگی های اخیر ایجاد شده بود، اجرا و رسوبات جمع آوری شده حمل شد.
وی بیشترین حجم ضایعات جمع آوری شده از مسیل ها و کانال ها را مربوط به زباله های تر و خشک دانست و گفت: در مدت زمان سپری شده از ابتدای سال، به دلیل بارندگی های صورت گرفته، حجم قابل توجهی از زباله از داخل کانال ها جمع آوری شده است.
شهردار منطقه چهار مهمترین علت آبگرفتگی انهار سرپوشیده و روباز را زباله های شهری دانست و گفت: رهاسازی زباله ها در کانال ها و معابر باعث بروز مشکلاتی می شود که در بارندگی های اخیر شاهد آن بودیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز