روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
پاکسازی پایتخت از ۱۳۰۰ معتاد و خرده فروش مواد مخدر

رییس پلیس پایتخت از جمع‌آوری بیش از هزار معتاد متجاهر و ۳۳۵ خرده فروش موادمخدر در طرح ضربتی پلیس پایتخت خبر داد.
سردار حسین رحیمی در حاشیه دستگیری خرده فروشان در جمع خبرنگاران گفت:‌ در عملیاتی که مأموران پلیس در نقاط مختلف تهران به مرحله اجرا گذاشتند بیش از یکهزار معتاد متجاهر جمع آوری شدند.
وی با بیان اینکه در این طرح ۳۳۵ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر شدند تصریح کرد:‌ از این افراد بیش از ۱۷۰ کیلوگرم موادمخدر کشف و ضبط شد.
رییس پلیس پایخت از انهدام هشت باند قاچاق مواد مخدر طی ده روز گذشته خبر داد و گفت:‌ از این باندها ۲۱۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد و ۳۲ قاچاقچی عمده نیز دستگیر شدند.
رحیمی در پاسخ به این که افراد دستگیر شده به کجا تحویل داده می شوند، افزود: این افراد به مراکز بازپروری پلیس تحویل داده می‌شوند.
وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه برای برخی از این معتادن مبتلا به بیماری مسری و بازگشت آنان به جامعه و شیوع این بیماری چه فکری خواهد شد؟ گفت:‌ این احتمال وجود دارد و مسولان مربوطه باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند و برای این افراد در مراکز بازپروری فکری شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز