روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 444
  • 773
  • 1,386,677
پایان خرداد ماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل

مودیان مالیاتی بخش مشاغل تا پایان خرداد ماه مهلت دارند تا نسبت به تنظیم و ارسال الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۵ اقدام نمایند.
غلامرضا شریفی گفت: سقف استفاده از معافیت مالیاتی فعالان اقتصادی در سال ۱۳۹۵، مبلغ ۱۵۶ میلیون ریال می باشد و اصناف و صاحبان مشاغل در صورت تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر از این معافیت بهره مند خواهند شد.
وی افزود: معافیت مالیاتی برای کلیه فعالیت‌های اقتصادی یکسان محاسبه می‌شود و کسانی که اظهار نامه ندهند، نمی‌توانند از این معافیت استفاده کنند.
غلامرضا شریفی گفت: نسخه اینترنتی اظهارنامه‌های مالیاتی در پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی WWW.TAX.GOV.IR در دسترس فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل قرار دارد و همکاران این اداره کل آماده نیز از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۹ عصر به طور یکسره آماده راهنمایی مودیان مالیاتی می باشند.
وی با بیان اینکه از ۲۷ تا ۳۱ خرداد ماه، ساعات فعالیت اداره کل امور مالیاتی استان افزایش خواهد داشت، تصریح کرد: چهار روز آخر خرداد ماه، کارکنان اداره کل امور مالیاتی به صورت یکسره تا ساعت ۲۰ برای راهنمایی دریافت اظهارنامه‎های مالیاتی مودیان فعالیت خواهند کرد و روز های ۲۵ و ۲۶ نیز تا ساعت ۱۶ آماده خدمات رسانی هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز