روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
پایان زندگی مخفیانه قاتلان راننده تریلی

دو سارق شرور که ۹ سال قبل راننده یک تریلی را به قتل رسانده بودند در یک قدمی فرار از کشور دستگیر شدند.
سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز اول مهر سال ۸۸ دو سارق به قصد سرقت یک محموله برنج در محور بوشهر- برازجان با چاقو به راننده یک تریلی حمله کردند. اما وقتی با مقاومت راننده رو به رو شدند او را مجروح کرده و از محل گریختند.
راننده تریلی بلافاصله توسط مردم به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل شد اما به علت جراحت شدید جان باخت.
با اعلام موضوع به پلیس با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی هویت یکی از عاملان قتل که هیچگونه سرنخی از خود به جا نگذاشته بود، شناسایی و سرانجام ۹ سال پس از ارتکاب جنایت در یک عملیات غافلگیرانه در شهر بوشهر توسط مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.سردار واعظی خاطرنشان کرد: این فرد در تحقیقات به عمل آمده و ارائه مدارک و مستندات، به قتل راننده تریلی با همدستی فردی دیگر با استفاده از سلاح سرد (چاقو) به انگیزه سرقت محموله برنج اعتراف کرد.متهم دیگر که از دستگیری همدست خود باخبر شده بود قصد فرار و خروج از کشور از طریق مرز هوایی را داشت که بلافاصله با همکاری پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی ناجا، در فرودگاه دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز