روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 133
  • 969
  • 1,384,409
پایان شمع گذاری کوله میانی پل روگذر نصر به استانداری

شهردارمنطقه ۵ تبریزازپایان یافتن شمع گذاری کوله میانی پل روگذرنصربه استانداری خبرداد.
یعقوب هوشیار این مطلب را اعلام کرد وگفت : پروژه تقاطع های غیرهمسطح اتصال کوی استانداری به نصربه عنوان فازاول اتوبان ولایت تلقی می شود که عملیات عمرانی آن با سرعت و دقت لازم درحال انجام شدن است. این پروژه۲۶۰۰مترطول دارد که از فاز دوم دوکمال شروع وبه کوی نصرمتصل می شود. هوشیاربا اشاره به اینکه اتصال کوی های واقع درضلع های شمالی وجنوبی اتوبان پاسداران با۲تقاطع غیرهمسطح انجام می شود گفت: یکی ازتقاطع ها درمحل اتوبان پاسداران واقع شده وکوی نصر را به استانداری و ولیعصر متصل می سازد.
این تقاطع ۵۰مترطول و۳۳مترعرض دارد.علاوه براین درمسیراتصال نصر و استانداری رمپ ولوپ با۳۳۰۰مترطول طراحی شده است . وی به شمع گذاری کوله میانی تقاطع غیرهمسطح نصربه استانداری اشاره وتصریح کرد: ۱۶شمع دراین مسیرانجام شده است . شهردارمنطقه افزود: شمع گذاری های واقع درمسیرنصرواستانداری به اتمام رسیده است.
شایان ذکراست اتوبان ولایت ۱۰کیلومترطول خواهد داشت وبا گذرازکوی نصربه آرپادره سی وجاده اهر منتهی خواهد شد.فازاول این پروژه را اتصال کوی نصربه استانداری با۲۶۰۰مترطول شامل می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز