روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
پایان عملیات طرح توسعه ۴۸۵ هکتاری شهرک صنعتی سلیمی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: عملیات آماده سازی طرح توسعه ۴۸۵ هکتاری شهرک صنعتی شهید سلیمی به پایان رسیده و کار واگذاری زمین نیز از شهریور امسال همزمان با هفته دولت آغاز می شود.
سیدمرتضی نیرومند اسکویی اظهارکرد: شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور یکی از شهرک های تقاضا محور استان محسوب می شود که به دلیل پر شدن ظرفیت زمین صنعتی، فاز توسعه آن سال گذشته کلید خورد.
وی افزود:‌ راه دسترسی و خیابان سازی این شهرک در دست اجرا بوده و اقدام لازم جهت تامین زیرساخت ها از قبیل آب، برق، گاز آغاز و تا زمان واگذاری زمین صنعتی در این شهرک تامین خواهد شد.
وی ادامه داد:‌ در مرحله توسعه شهرک صنعتی شهید سلیمی کلیه زون های صنعتی هفت گانه وجود داشته و امکان واگذاری برای همه بخش های صنعتی با رعایت الزامات زیست محیطی وجود دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی اعلام کرد: ‌شهرک فعلی شهید سلیمی از طریق پل غیر همسطح بر روی خط آهن به فاز توسعه متصل و امکان دسترسی به آن میسر می شود.
این شهرک که در کیلومتر ۳۵ جاده تبریز – آذرشهر واقع شده و شرکت های بزرگی همچون صنایع غذایی شیرین عسل و مهر اصل در آن فعالیت می کنند.
فاز نخست شهرک صنعتی شهید سلیمی ۵۸۵ هکتار ۴۳۵ هکتار زمین قابل واگذاری دارد که ۱۰۴۹ قرارداد واگذاری زمین در این شهرک منعقد شده و ۶۳۸ واحد در آن فعالیت می کنند.
طرح توسعه این شهرک در هفته دولت سال گذشته کلنگ زنی شد.آذربایجان شرقی دارای ۵۴ شهرک و ناحیه صنعتی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز