روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 31
  • 857
  • 1,393,324
پایان فرار ۲۰ ساله عامل جنایت

قاتل فراری که ۲۰ سال پیش در یکی از روستاهای خراسان شمالی مرتکب قتل جوانی شده و گریخته بود، پس از سال‌ها زندگی مخفیانه، سرانجام در یکی ازمناطق استان کرمان شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی درباره دستگیری این جنایتکار گفت: «بیست سال پیش در روستای «هشت مرغ» از توابع شهرستان «فاروج» نزاعی بین دو مرد جوان رخ داد که دراین میان یکی از آنان به قتل رسید و قاتل موفق به فرار شد؛ با گذشت بیست سال از این واقعه سرانجام چند روز پیش گزارش رسید قاتل فراری در یکی از روستاهای استان کرمان شناسایی شده است.
پس از دریافت این گزارش گروهی از مأموران پلیس آگاهی شهرستان شیروان با دریافت نیابت قضایی روانه محل مورد نظر در استان کرمان شدند و درعملیاتی غافلگیرانه قاتل فراری را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی در بازجویی اعتراف کرد که به علت اختلافات خانوادگی مرتکب قتل شده و سپس به استان کرمان گریخته است، اما هیچ وقت فکرنمی‌کرد با گذشت۲۰ سال از جنایت دستگیر شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز