روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 277
  • 1,066
  • 1,388,345
پایان لیگ جهانی با نتایج دور از انتظار والیبال ایران

دیدار دو تیم ملی والیبال ایران و روسیه در روز آخر مسابقات لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ ، با برتری ۳ بر صفر تیم ملی والیبال روسیه به پایان رسید . ترکیب متحول شده ایران در مقابل روس ها خوب کار می کرد .
رضا قرا و فرهاد صالح افزون بازی خوبی را از خود به نمایش می گذاشتند . اولین وقت استراحت در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روس ها بدست آمد ، در ادامه بازی روان ایران به خوبی جواب داد و اختلاف ۳ امتیازی برای ایران بدست آمد .
ایران مانند دیدار آمریکا در آستانه پیروزی در امتیاز ۲۴ بر ۲۱ قرار گرفت . کوالف برای روس ها پشت خط سرویس قرار گرفت و به یک باره ورق برگشت . سرویس های خوب او ایران را به دردسر انداخت و در نهایت این روسیه بود که ۲۶ بر ۲۴ ایران را در این ست مغلوب کرد .
ست دوم را روس ها بهتر آغاز کردند و سرویس های خوب آنها در همان ابتدا اختلاف ۳ امتیازی را به همراه داشت ایران سعی به برگشت به بازی داشت . سرویس های خوب روس ها اختلاف امتیازی ایجاد شده را بیشتر هم می کرد .
روس ها امتیاز ۱۴ را گرفتند ، کولاکوویچ برای ایران وقت استراحت گرفت ایران ۹ امتیاز اندوخته بود . سرانجام امتیاز ۱۶ بر ۱۰ به سود روس ها ، وقت استراحت را برای دو تیم به همراه داشت . در ادامه ایران بهتر کار کرد .
میلاد عبادی پور با یک ضربه دقیق امتیاز ۱۵ را برای ایران به دست آورد و اختلاف به دو امتیاز رسید .
روس ها باز هم اختلاف را بیشتر کردند و دوباره سوار بر بازی شدند . در نهایت این ست هم با حساب ۲۵ بر ۱۸ به سود آنها به پایان رسید . اولین امتیاز ست سوم را روسیه بدست آورد . بازی در این ست زیبا و متعادل دنبال می شد . در یک رالی زیبا و طولانی مجتبی میرزاجانپور امتیاز ۷ را برای ایران بدست آورد و ایران ۱ امتیاز پیش افتاد بازی در ادامه پایاپای دنبال شد . روس ها زودتر به امتیاز ۱۶ رسیدند . باز هم روسیه در سرویس خوب عمل کرد و اختلافات را با این تاکتیک بیشتر کرد البته ایران نیز در دریافت عقب زمین در این مسابقه دچار مشکل اساسی بود . روسیه در این ست به راحتی امتیاز ۲۵ را هم گرفت و این ست را هم ۲۵ بر ۱۸ به سود خود به اتمام رساند . در نهایت لیگ جهانی امسال که با یک باخت برای ایران شروع شده بود ، با دو شکست سنگین و تلخ به پایان رسید .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز