روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 602
  • 749
  • 1,337,087
پایان مزاحمت‌های ۲ ساله در اینستاگرام

سرهنگ سرخوش نهاد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد، به کاربران توصیه کرد: از قرار دادن تصاویر، فیلم‌ها و هرگونه اطلاعات محرمانه شخصی و خانوادگی در این فضا خوداری کنند.
رئیس پلیس فتا استان همدان از دستگیری عامل مزاحمت با سوء استفاده از تصاویر خصوصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد.
سرهنگ دوم فیروز سرخوش نهاد رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتای استان همدان مبنی بر این که شخصی به مدت ۲ سال در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به مزاحمت و ایجاد صفحه جعلی و سوء استفاده از تصاویر خصوصی او می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی کارشناسان پلیس فتا استان مشخص شد، متهم با زیرکی و با استفاده از ترفند‌های مختلف نسبت به ایجاد صفحه جعلی به نام این خانم اقدام و با ارسال تصاویر خصوصی‌اش به بستگان نامبرده در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای او ایجاد مزاحمت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه با اقدامات تخصصی، متهم در شهرستان همدان شناسایی و دستگیر و انگیزه خود را انتقام جویی خواند، گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام با این خانم آشنا و پس از بروز اختلاف، متهم برای انتقام جویی اقدام به چنین عملی می‌کند.
سرهنگ سرخوش نهاد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد، به کاربران توصیه کرد: از قرار دادن تصاویر، فیلم‌ها و هرگونه اطلاعات محرمانه شخصی و خانوادگی در این فضا خوداری کنند.
رئیس پلیس فتا استان همدان گفت: قرار ندادن تصاویر خصوصی در شبکه‌های اجتماعی به معنای حفاظت از حریم خصوصی خود کاربر است، چرا که قرار دادن تصاویر شخصی و خصوصی در شبکه‌های اجتماعی فرصت را برای مجرمان سایبری فراهم می‌آورد تا با سرقت این تصاویر دست به اعمال مجرمانه بر علیه کاربر بزنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز