روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 568
  • 721
  • 1,335,490
پایبندی به برجام رابه آمریکا گوشزد می‌کنیم

سفیر روسیه در تهران با تاکید بر پایبندی ایران به برجام خاطرنشان کرد که در این شرایط اظهار نگرانی آمریکا بی‌دلیل بوده و این امر را در مذاکراتی که مسکو با واشنگتن خواهد داشت، گوشزد خواهد کرد.
این دیپلمات روس برخلاف برخی تحلیل ها که روی کار آمدن ترامپ را به نفع روسیه می دانست، بر این باور است که روابط فعلی مسکو و واشنگتن به مراتب حتی بدتر از زمان حضور اوباما در کاخ سفید است، اما با این وجود کرملین بر مذاکره بین مقام‌های دو کشور تاکید دارد. نقش آمریکا در منطقه و پایبندی به برجام از مواردی هستند که او می‌گوید باید در خصوص آنها با آمریکایی‌ها مذاکره شود.
جاگاریان همچنین در خصوص تحریم‌های اعمال شده علیه ایران ، کره شمالی و روسیه گفت هرچند این تحریم‌ها غیرقانونی هستند، اما به کره شمالی می‌گوییم که با آزمایش‌های موشکی بهانه به آمریکایی‌ها ندهد.
لوان جاگاریان از آینده منطقه و گسترش گروه‌های تروریستی در آن ابراز نگرانی کرد، چراکه به عقیده او با وجود تلاش‌های بسیار برای مقابله با آنها هم‌چنان شاهد گسترش فعالیت‌های تروریستی در منطقه و حتی جهان هستیم. او همراهی نکردن برخی از کشورهای غربی و آمریکا با ایران، روسیه و ترکیه در سوریه را از عواملی دانست که باعث کندی در مقابله با این گروه‌ها شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز