روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 52
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,937
پایداری قیمت نفت در سال ۲۰۱۷

پایداری قیمت نفت در سال ۲۰۱۷

’کلادیــو دســکالزی‘ رئیــس و مدیرعامــل شــرکت نفــت ایتالیــا ’ انــی (Eni ’)گفت: قیمت نفت در ســال ۲۰۱۷ نیــز در حد کنونی قیمت های امســال باقی خواهــد ماند زیرا در حال حاضر ذخایر نفت زیادی در جهان وجود دارد که باید مصرف شوند. مدیرعامل شرکت نفت ایتالیا در مراسم اهدای جایــزه شــرکت انــی (۲۰۱۶ EniAward ) بــه نخبگان تحقیقــات در بخش انــرژی که در محــل کاخ ریاســت جمهــوری این کشــور و با حضور ’ســرجو ماتارال‘ رئیــس جمهور این کشــور و جمعی از مدیران شرکت نفت برگزار شــد؛ افــزود: قیمــت نفت تنهــا در ســال های ۲۰۱۸– ۲۰۱۹ کمی بالا خواهد رفت و دلیل آن نیز کاهش در بخش ســرمایه گذاری در صنعت نفت است که اکنون شاهد آن هستیم. وی گفــت: شــرکت انی در طول تاریخ نشــان داده اســت که مهارت خوبی برای شنا کردن در آب های متالتم دارد و افزیش و یا کاهش بهای نفــت در وضعیت این شــرکت تاثیری نخواهد گذاشــت. مدیر عامل شــرکت نفت ایتالیا، در این مراســم گزارشــی پیرامــون موفقیت های شــرکت نفت ایتالیا در ســال گذشــته بویژه در منطقه نفتی کاشــاکان در قزاقستان ارائه کرد. به گفته دســکالزی، مخازن نفت کاشاکان اگرچه تاثیری بر بهای نفت اوپک نخواهد داشــت ولی برای کشــور ایتالیا، مخازن راهبردی محســوب می گردد. به پیش بینی وی، شــرکت انی در این منطقه تا سه الی چهار سال آینده تولیدات زیادی خواهد داشت که موجب رونق در وضعیت تراز و نقدینگی این شرکت خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز