روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
پایین آمدن کیفیت آب در شهرک‌های صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی گفت: به دلیل کاهش کیفیت آب‌های زیر زمینی، کیفیت آب در شهرک‌های صنعتی بسیار پایین آمده است.
سید مرتضی نیرومند در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، عنوان کرد: در حال حاضر در هیچ شهرک صنعتی کمبود آب نداریم و باید در شهرک‌های صنعتی بعثت و آیت الله هاشمی و سرمایه‌گذاری خارجی مدیریت آب داشته باشیم.
وی با تاکید بر این‌که باید تمامی زیر ساخت‌های اولیه از جمله آب، گاز، برق و غیره در شهرک‌های صنعتی تامین شود، اظهار کرد: اگر دستگاه‌های خدمت رسان، شهرک‌های صنعتی را به عنوان بخش خصوصی تلقی کنند، بی شک واحدهای تولیدی شهر‌ها با شکست مواجه می‌شوند. مدیران دستگاه‌های ادارای باید بیش از گذشته در خدمت واحدهای صنعتی بوده و به مشکلات آن‌ها رسیدگی کنند.
وی در ادامه در خصوص مشکلات شهرک‌های صنعتی، با اشاره به این‌که در حال حاضر گازرسانی شهرک صنعتی بعثت انجام نشده است، افزود: با همکاری اداره‌کل راه و شهرسازی استان این کار باید انجام شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی با بیان این‌که در شهرک سرمایه گذاری خارجی، ساخت و ساز واحدهای تولیدی پیشرفت زیادی داشته است، گفت: طی هشت ماه گذشته در زمینه‌ی ساخت‌وساز، برخی از واحدها حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تاکنون اکثر واحدهای صنعتی شهرک‌ها فعالیت‌های خود را در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری اجرایی کرده‌اند.
وی با تاکید بر لزوم تبدیل برق پست سیار به پست دائمی در شهرک‌ها، اظهار کرد: با توجه به این‌که تامین برق جهت ساخت‌وساز در شهرک‌های صنعتی ضروری است، در این خصوص زمین کافی در اختیار برق منطقه‌ای قرار داده‌ایم تا برق مورد نیاز شهرک‌ها از این طریق تامین شود.
وی در بخش دیگر سخنان با بیان این‌که در اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح، ما تعهدات خود را انجام داده‌ایم، افزود: اگر اداره کل راه و شهرسازی در این پروژه به تعهدات خود عمل کند، این پروژه جهت تسهیل رفت و آمد شهرک بعثت و سرمایه گذاری خارجی به بهره برداری می‌رسد.
نیرومند با بیان این‌که زمینی جهت احداث پایگاه امداد و نجات در شهرک سرمایه گذاری خارجی اختصاص یافته است، گفت: با توجه به ترانزیتی بودن مسیر شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی، با احداث این پایگاه، مسافران جاده‌ای و واحدهای صنعتی می‌توانند از خدمات پایگاه امداد و نجات آن بهره‌مند شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز