روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 52
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,599
پای قاچاق به سالن‌های آرایشی هم باز شد

برخی از بانوان به صورت گروهی و خانوادگی با ترفندها و حقه‌های مختلف در سالن‌های آرایشی حضور و اقدام به فروش محصولات آرایشی می‌کنند و آرایشگرها و سالن دارها نیز به علت اختلاف زیاد قیمت آن محصولات با محصولات موجود در بازار اقدام به خرید می‌نمایند.
دختران و زنان دیگر نیز اکثرا از سالن داران محصولات مورد نیاز آرایشی خود را تهیه کرده و اکثر این خریداران در زمان خرید لوازم آرایشی به علت با صرفه بودن هزینه فروش بیشتر از کیفیت و برند آن به قیمت پایین جهت حفظ زیبایی خود توجه می‌کنند.
اکثر این سالن‌ها و مغازه‌های آرایشی بخش عظیمی از مکان فعالیت خود را برای فروش محصولات آرایشی قاچاق و با قیمت پایین اختصاص داده‌اند که این امر باعث جذب مشتریان برای خرید لوازم آرایشی شده و فروش این نوع محصولات رونق خوبی در سالن‌های آرایشی ایجاد کرده و حتی یک نفر از بانوان مراجعه کننده به این سالن‌های آرایشی را نمی‌توان دست خالی تصور کرد که به خانه شان باز گردند.
اغلب سالن دارها با چربی زبان‌ خود لوازم آرایشی را به زور به مشتریان تحمیل می‌کنند و برخی از افراد بدون قصد با دست‌هایی پر از کیسه از سالن‌ها بیرون می‌روند. با توجه به اینکه صنف آرایشگری به خصوص آرایشگاه‌های زنانه رونق بسیار خوبی در سطح شهر دارد و یکی از پردرآمدترین شغل‌ها محسوب می‌شود، اما با این حال سالن دارها و مغازه داران آرایشگری بیشترین سود را در فروش محصولات آرایشی به دست می‌آورند و در واقع می‌توان گفت که به فروش رساندن کالاهای قاچاق و بی‌کیفیت اولین شغل آرایشگرها به حساب می‌آید و مکان فعالیت آنها بیشتر برای خرید و فروش محصولات مذکور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
با وجود اینکه مسئولان بهداشت بارها به بانوان و دختران توصیه می‌کنند که از مصرف لوازم آرایشی قاچاق پرهیز کنند و در زمان خرید لوازم آرایشی از داروخانه ها تهیه کنند، اما با این حال آنها باز هم به توصیه متولیان امر عمل نکرده و اقدام به خرید این محصولات بی کیفیت و دردسرساز برای پوست و اعضای دیگر بدن می‌کنند.
گزارش از زهرا ناصران

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز