روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 49
  • 514
  • 1,144,818
پتانسیل های بسیار قوی تبریز در عرصه های اقتصاد و ارتباطات بین الملل

نصر: رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور گفت: حضور بیش از ۴۰۰ هیات خارجی در تبریز نشان از پتانسیل های بسیار قوی تبریز در عرصه های اقتصاد و ارتباطات بین الملل دارد.
اسماعیل بابایی راغب در جلسه اخلاق مدیران استان با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، افزود: خدمت در تبریز و در حضور مردم آذربایجان توفیق بزرگی برای من بود که این مردم در هر زمانی بنده را همراهی و یاری کردند.
وی ادامه داد: در طی ۲۸ سال خدمتم در وزارت امور خارجه، بهترین تجربیات و خاطراتم در تبریز رقم خورد و من قدردان محبت های مردم تبریز و آذربایجان هستم.
رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور از حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم به عنوان شخصیتی سازنده یاد کرد و گفت: حاج آقای آل هاشم به عنوان یک چهره ملی همواره در کنار مدیران استان بوده و حضور ایشان در استان غنیمتی بزرگ است.
وی ادامه داد: در مدت خدمت بنده در تبریز اگر موفقیتی هم بوده در کنار شما و با همراهی شما بزرگواران بوده است، خوشبختانه تعامل و همراهی ها در آذربایجان شرقی با وزارت خارجه تبدیل به الگویی موفق در وزارت خارجه شده است.
رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در شمالغرب کشور با بیان اینکه تبریز همواره در طول تاریخ پیشتاز بوده است، تاکید کرد: ما همواره تلاش کرده و خواهیم کرد تا تبریز در جایگاه شایسته خود قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز