روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 816
  • 857
  • 1,394,109
پخش اثر مستند تبریز در مجمع جهانی متروپلیس در مونترال کانادا

مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از پخش اثر مستند تبریز در مجمع جهانی کلان‌شهرهای جهان (متروپلیس) خبر داد.
به گزارش شهریار، میراعتماد عمادی با بیان این مطلب اظهار داشت: مجمع جهانی کلان‌شهرهای جهان(متروپلیس) که در روزهای آتی، با بررسی موضوعات روز مدیریت کلان‌شهرها، در مونترال کانادا آغاز به کار می‌کند، بخشی از نشست‌ خود را به حوزه‌های گردشگری اختصاص خواهد داد و طی آن، اثر مستند تبریز، برای شهرداران و نمایندگان کلان‌شهرهای عضو، نمایش داده می‌شود.
وی اضافه کرد: معرفی جاذبه‌های گردشگری، موقعیت توسعه استان، تاریخ و فرهنگ مردم و دستاوردهای فنی و عمرانی، از محورهای عمده این اثر مستند است.
مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز، با اشاره به این‌که تبریز از نامزدهای میزبانی مجمع سال آینده متروپلیس است، اظهار داشت: اعضای متروپلیس در نشست مونترال، در مورد میزبانی آینده این مجمع تصمیم‌گیری خواهند کرد.
وی یادآور شد: شهرداری تبریز از مدت‌ها پیش، در خصوص میزبانی رویدادهای مختلف بین‌المللی، مکاتباتی با دبیران کل مجامع بین‌المللی انجام داده که از آن بین می‌توان به اتحادیه کلانشهرهای جهان (متروپلیس)، سازمان پایتخت‌ها و شهرهای اسلامی (OICC)، سازمان شهرهای متحد و حکومت‌های محلی(UCLG)، دبیرکل منطقه ای سازمان شهرهای متحد و حکومت‌های محلی منطقه غرب آسیا و خاورمیانه(UCLG-MEWA) و مجمع شهرداران آسیایی اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز