روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
پدر، قربانی شلیک اشتباهی پسر

پسرجوانی که ناخواسته پدرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده، اعتراف کرد درحال تمیز کردن تفنگ ساچمه‌ای ناگهان گلوله‌ای از اسلحه شلیک و باعث مرگ پدرش شد. ساعت ۱۷:۳۰ روز یکشنبه وقوع این حادثه به کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد تهران اعلام شد و با حضور مأموران در محل مشخص شد مردی ۵۰ ساله بر اثر اصابت گلوله ساچمه‌ای شلیک شده از یک تفنگ بادی و اصابت آن به سرش جان باخته است.با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع مرگ مشکوک، به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
کارآگاهان با حضور در محل حادثه به تحقیق از پسر متوفی پرداختند که در زمان وقوع حادثه همراه پدرش تنها در خانه حضور داشت . پسر جوان گفت: قصد رفتن به مسافرت را داشتیم که پدرم از من خواست تا اسلحه بادی را برایش بیاورم و آن را امتحان کنیم. من یک ساچمه داخل تفنگ بادی گذاشتم و آن را به پدرم دادم اما اسلحه شلیک نکرد؛ پدرم از من درخواست پیچ گوشتی کرد تا مشکل اسلحه را برطرف کند که ناگهان تیر شلیک شد و به سر پدرم برخورد کرد؛ بلافاصله به اورژانس تلفن زدم وهمزمان به پدرم تنفس مصنوعی و ماساژ قلبی دادم. درعین حال موضوع را تلفنی با عمویم در میان گذاشتم؛ زمانی که اورژانس به محل رسید، آنها پس ازمعاینات لازم اعلام کردند پدرم فوت کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز