روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 414
  • 798
  • 1,333,913
پدر و پسر آدمکش پای میز محاکمه

پدر و پسری که در نزاعی خونین، پسر ۲۲ ساله‌ای را با قمه به قتل رسانده بودند در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستادند. پس ازپایان دادگاه، پدر به قصاص و پسر به سه سال حبس در کانون اصلاح و تربیت و پرداخت دیه محکوم شد.
در این جنایت که بیستم آبان سال ۹۲ دریکی از روستاهای حوالی پاکدشت رخ داد پسرجوانی به نام احمد جان باخت و ضاربان که پدری به نام یاسر و پسرش شهروز بودند از محل جنایت گریختند. کارآگاهان جنایی یکسال بعد متهم ردیف دوم را دریک قرار صوری در اندیمشک دستگیرکردند و پدرفراری‌اش وقتی متوجه دستگیری پسرش شد چند ساعت بعد خود را به کلانتری معرفی کرد. پدر به اتهام قتل و پسر به خاطر مباشرت در جنایت در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و با حضور قاضی واعظی-مستشاردادگاه- محاکمه شدند.
در ابتدای جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهمان شدند آنگاه متهم ردیف اول پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: روز حادثه من و پسرم با خودروی پژو پرشیا درحال عبور از روستا بودیم که هنگام عبور با یک دسته عزاداری روبه‌رو شدیم که اختلافات گذشته باعث نزاع شد و تعدادی از جوانان با ما درگیر شدند و من هم از خودرو قمه‌ای برداشتم تا از خودم دفاع کنم که این اتفاق افتاد.
شهروز که در زمان وقوع قتل ۱۷ ساله بود، گفت: من در درگیری حضور داشتم اما برای کشتن مقتول انگیزه‌ای نداشتم و مرگ وی یک اتفاق بود…

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز