روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 653
  • 852
  • 1,331,893
پدیده ۱۷ ساله تراکتور و دورخیز برای جام جهانی

مهاجم ۱۷ ساله تیم تراکتورسازی اعلام کرد تلاشش را انجام می دهد تا به تیم ملی فوتبال برسد.
به گزارش “ورزش‌سه”، در جریان دو بازی گذشته تراکتورسازی در لیگ برتر یک جوان ۱۷ ساله به نام محمدرضا آزادی نام خود را بر سر زبان ها انداخت. محرومیت فرزاد حاتمی توفیق اجباری برای یحیی گل محمدی بود تا به محمدرضا آزادی فرصت دهد. این بازیکن جوان هم به خوبی پاسخ اعتماد یحیی را داد و به جوان ترین گلزن تاریخ تراکتورسازی بدل شد.
آزادی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره عملکرد خوب خودش در دو بازی گذشته تراکتورسازی عنوان کرد: خداراشکر می کنم که توانستم از تجربه بزرگانم استفاده کنم و موفق باشم. نهایت تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانم موفق باشم و خوشبختانه انتظارات را برآورده کردم.
وی ادامه داد: واقعیت این است که فکر نمی کردم اینقدر زود بتوانم در ترکیب اصلی به میدان بروم. تصورم بر این بود که فعلا ۲۰ یا ۳۰ دقیقه در ترکیب تراکتور به میدان بروم . قطعا دنبال این بود که روزی فیکس تراکتورسازی شوم اما هرگز تصور نداشتم اکنون این اتفاق بیفتد.
مهاجم تراکتورسازی همچنین گفت: قطعا محرومیت فرزاد حاتمی نیز در بازی کردن من تاثیر داشت اما واقعا از محرومیت آقافرزاد ناراحت شدم. امیدوارم خیلی زود برگردد و در کنار او یاد بگیرم. با بازگشت حاتمی سرمربی تیم تصمیم خواهد گرفت که چه کسی در ترکیب قرار بگیرد و من تابع نظر آقایحیی هستم.
آزادی درباره اینکه جوان ترین بازیکن تاریخ تراکتور در لیگ برتر شده است، بیان کرد: حس خیلی خوبی دارم. واقعا فکر این اتفاق را نمی کردم. گلی هم که زدم انگیزه زیادی به من داد و انشاءالله در آینده بهتر از این کار می کنم.
وی در پایان افزود: من اکنون در اردوی تیم ملی جوانان حضور دارم. تلاشم را خواهم کرد تا نظر مساعد آقای کی روش را به خود جلب کنم. دورنمایی که برای خودم ترسیم کردم حضور در تیم ملی بزرگسالان است. نمی دانم امکانش وجود دارد یا نه اما بسیار دوست دارم به اردوی تیم ملی برسم و حتی در جام جهانی حضور داشتم. من نهایت تلاشم را می کنم و بقیه اش به کی روش بستگی دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز