روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 229
  • 814
  • 1,335,965
پذیرش دانش‌آموزان اتباع خارجی در یک سوم مدارس کشور

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی در آیین افتتاح مدرسه شهدای دانایی ویژه اتباع خارجی در روستای حصار قاضی بخش جواد آباد شهرستان ورامین، اظهار کرد: ما امروز این مدرسه را به یاد کودکان افغانستان، یمن و سوریه که در جنگ جان خود را از دست داده‌اند به صورت نمادین افتتاح می‌کنیم.
ممکن است این مدرسه کوچک باشد اما هر کلاس درس آن راهی را به سمت معرفت وعلم می‌گشاید و مسیر پیشرفت و ترقی را به سمت معرفت هموار می‌کند.
وی افزود: به همت خیرین مدرسه ساز، ۸ هزار باب کلاس درس در مهرماه جاری افتتاح کردیم و۲هزار باب کلاس دیگر نیز تا قبل از پایان سال ۹۷ افتتاح می‌کنیم و با وجود شرایط نامطلوب اقتصادی، خیرین مدرسه ساز همت کردند و ما موفق شدیم امسال ۳ هزار باب کلاس درس بیشتر از آمار سال قبل به بهره‌برداری برسانیم.
این افتخار ماست که بگوییم دانش‌آموزان اتباع خارجی هیچ تفاوتی با دانش‌آموزان ایرانی ندارند و همان شرایط و امکاناتی را در حین تحصیل دارند که دانش‌آموزان ایرانی دارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز