روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,099
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,311
پرداخت ۵ درصد بیمه با کولبران و ۹۵ درصد با دولت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت : بیمه ۷۶ هزار کولبر بر اساس توافق مسوولان وزارت تعاون و کشور داشتیم در حال اجراست.
رسول خضری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به منظور بیمه کولبران ۲ میلیارد تومان از سوی وزارتخانه های تعاون و کشور در نظر گرفته شده است.این بیمه اختیاری است و ۵ درصد آن توسط کولبران و ۹۵ درصد دیگر آن توسط دولت پرداخت می شود و این بیمه شامل دیه و از کار افتادگی نیز می شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از کولبران که شامل همه مناطق کشور می شود، گفت : در بازدید های میدانی که به اتفاق اعضای کمیسیون امنیت مجلس از نحوه کار کولبران داشتیم به دلیل اینکه کولبران بارهای بیش از ۲۵۰ کیلو گرم را حمل می کنند، قرار شد که دیگر بیش از ۸۰ کیلو به کولبران که از مسیر های بسیار سخت هم عبور می کنند، اجازه حمل داده نشود .
خضری با تاکید بر اینکه همچنین در راستای حمایت از کولبران قرار است که تعاونی کولبران نیز ایجاد شود، تصریح کرد: همت دولت در این است که در زمینه رفع مشکلات کولبران تلاش و سرمایه گذاری کند تا امنیت پایدار در زمینه شغل و سلامت آنها برقرار شود .

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز