روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 158
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,983
پرداخت ۵ درصد بیمه با کولبران و ۹۵ درصد با دولت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت : بیمه ۷۶ هزار کولبر بر اساس توافق مسوولان وزارت تعاون و کشور داشتیم در حال اجراست.
رسول خضری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به منظور بیمه کولبران ۲ میلیارد تومان از سوی وزارتخانه های تعاون و کشور در نظر گرفته شده است.این بیمه اختیاری است و ۵ درصد آن توسط کولبران و ۹۵ درصد دیگر آن توسط دولت پرداخت می شود و این بیمه شامل دیه و از کار افتادگی نیز می شود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت از کولبران که شامل همه مناطق کشور می شود، گفت : در بازدید های میدانی که به اتفاق اعضای کمیسیون امنیت مجلس از نحوه کار کولبران داشتیم به دلیل اینکه کولبران بارهای بیش از ۲۵۰ کیلو گرم را حمل می کنند، قرار شد که دیگر بیش از ۸۰ کیلو به کولبران که از مسیر های بسیار سخت هم عبور می کنند، اجازه حمل داده نشود .
خضری با تاکید بر اینکه همچنین در راستای حمایت از کولبران قرار است که تعاونی کولبران نیز ایجاد شود، تصریح کرد: همت دولت در این است که در زمینه رفع مشکلات کولبران تلاش و سرمایه گذاری کند تا امنیت پایدار در زمینه شغل و سلامت آنها برقرار شود .

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز