روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 424
  • 814
  • 1,336,160
پرستارخانه، یک شبه میـــلیاردر شد!

چندی پیش وکیل مرد مقیم انگلیس با مراجعه به دادسرای جنایی تهران به بازپرس محسن مدیر روستا گفت: «موکلم از پدرش، پرستارخانگی پدرش و همسر پرستار پدرش به خاطر مرگ مرموز مادرش شکایت دارد.
او اعلام کرده ۳۰ خرداد سال ۹۵، مادرش فوت کرده اما بعد از مدتی متوجه شده پرستار پدرش که خانم جوانی به نام شیلا است، حدود نیم میلیارد تومان پول‌های مادرش را تصاحب کرده است. حتی پدرش از طریق صلح، خانه‌اش را نیز در اختیار پرستارش قرار داده است. پسرزن مرحوم معتقد است، آنها داروهای مادرش را آنقدر پایین و بالا کرده‌اند تا او فوت کند و…
با شکایت مرد جوان تحقیقات پلیسی با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. این درحالی بود که پزشکی قانونی علت مرگ پیرزن را سکته قلبی اعلام کرد.
با این حال پرستار جوان که برای تحقیقات به دادسرا احضارشده بود گفت: زوج کهنسال به خاطراعتماد زیاد، وکالت کارهایشان را به من داده بودند. حتی واریز پول به حسابم نیز با نظرخودشان صورت گرفت. ضمن اینکه می‌خواستند سند خانه را هم به نام من کنند که موافقت نکردم. به همین دلیل خانه را صلح عمره کردیم. الان هم آقا حالش خوب است و پزشکی قانونی نیز صحت عقلی او را تأیید کرده و می‌توانید از خود او در این مورد تحقیق کنید. البته دلیل این کارهم این بود که پسر بی وفایشان هیچ توجهی به پدر و مادرش نداشت و بارها پیغام داده بود بعد از مرگ مادر و پدرش به ایران می‌آید تا ارثیه‌اش را بگیرد. پدرش نیز به خاطر انتقام از پسرش تصمیم گرفت اموالش را در اختیار من قرار دهد.»
درحال حاضرتحقیقات در این خصوص از سوی بازپرس ومأموران تا افشای ابهام‌ها ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز