روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
پرسپولیس و ۱۰۲۷ روز بی‌شکستی مقابل تراکتور!

تراکتورسازان همچنان در حسرت پیروزی بر برانکو ایوانکوویچ سیر می‌کنند.
یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳ در روزهایی که قرمزها با حمید درخشان وضعیت خوبی نداشتند، تراکتور سازی این تیم را شکست داد و این پیروزی، آخرین برد تبریزی ها برابر پرسپولیس تا اینجای کار بوده است. پس از آن و در لیگ های پانزدهم، شانزدهم و نیم فصل اول لیگ هفدهم، پرسپولیسی ها هیچگاه مغلوب تراکتورسازی نشده و در ۵ بازی، ۳ بار پیروز و ۲ بار متوقف شده اند.
آن ها ۲ بار با گل های بنگستون، کامیابی نیا و منشا تراکتور را در تبریز شکست داده و یک مرتبه هم در تهران با گل های طارمی، رضاییان و امیری ۳ امتیاز را کسب کرده اند.
البته این بیشترین زمان بی شکستی سرخ های پایتخت در مقابل تراکتورسازان نیست. از سال ۵۴ تا ۷۲، این دو تیم ۱۰ بار با یکدیگر دیدار کردند و سهم تراکتور از این دیدارها تنها یک پیروزی بود! این برد در ۱۲ آذر ماه ۷۲ به دست آمد و نوار نباختن پرسپولیس به تراکتور را پاره کرد.
حال باید دید در دیدار فردا چه نتیجه ای حاصل خواهد شد، اما سرخ های پایتخت در صورت حفظ شکست ناپذیری، احتمالا رکوردشان را به بیش از ۱۳۰۰ روز خواهند رساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز