روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز علی رغم شرایط نامساعد جوی برقرار است

مدیرکل فرودگاه ها و ناوبری هوایی آذربایجان شرقی گفت: پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز علی رغم کاهش دید و شرایط نامساعد جوی برقرار است.
“مصطفی صفایی” با تشریح آخرین وضعیت فرودگاه بین المللی تبریز، گفت: پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز علی رغم کاهش دید و شرایط نامساعد جوی برقرار است.
مدیرکل فرودگاه ها و ناوبری هوایی آذربایجان شرقی افزود: سایر پروازهای لغو شده ربطی به فرودگاه تبریز ندارد و شرکت های هوایی مسئول آن هستند.
صفایی گفت: سیستم های ناوبری فرودگاه تبریز در چند روز گذشته به خوبی به وظیفه خود عمل کرده اند و در شرایط کاهش دید موجب برقراری پروازهای فرودگاه بین المللی تبریز شدند.
وی در پایان از تلاش های پرسنل ایمنی فرودگاه های آذربایجان شرقی در روزهای گذشته تشکر کرد و گفت: در چند روز گذشته و در پی بارش های سنگین برف باند فرودگاه تبریز بسته نشده است و همکاران ایمنی زمینی فرودگاه های استان شبانه روز برای برقرار شدن پروازها تلاش کرده اند.
مدیرکل فرودگاه ها و ناوبری هوایی آذربایجان شرقی از مسافران خواست با توجه به شرایط جوی و امکان بروز تاخیر در پروازها، قبل از عزیمت به محل فرودگاه ها از اطلاعات پرواز (شماره تلفن ۱۹۹) آخرین وضعیت پرواز خود را جویا شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز