روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 52
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,937
پرونده دکل های گمشده در کمیسیون اصل ۹۰

پرونده دکل های گمشده در کمیسیون اصل ۹۰

پرونــده دو دکل نفتی گمشــده در کمیســیون اصل ۹۰ باز اســت. یک مقام آگاه با اشــاره به دکل موســوم به »فورچونا« کــه معامله صوری و بــه ارزش ۷۸ میلیون دلار بــوده بدون اینکه خبری از دکل باشــد، گفته:عــاوه بر این در ســال ۲۰۰۷ دولت وقت یک دکل منهدم شده در طوفــان کاترینــای مکزیــک را خریداری و برای نگهداری و ترمیم به ســواحل شــارجه منتقل کــرد تاکنون بالغ بر ۷ میلیون دلار هزینه نگهداری این دکل شــده است و اخیراً شرکت نگهدارنــده در مکاتبه با مقامات کشــور اظهار داشــته کــه دکل در حال نابودی اســت و اگر ً غرق میشود. انتقال نیابد، قطعا به گفته وی، کارشناســان بــرای دکلی که ۳۷ میلیــون دلار خریداری شــده و ۷ میلیون دلار هزینه نگهداری آن شــده اســت، حدود ۴ تا ۵ میلیون دلار قیمت گذاری کرده اند. وی گفت: اگر دیده شــود که رســیدگی بــه پروندههای کلان فساد اقتصادی بویژه دو دکل نفتی دچار گذشت زمان شده است، کمیسیون اصل ۹۰ از وزارت نفت گزارش می خواهد و اســامی این افراد را منتشر میکند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز