روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 193
  • 446
  • 1,294,894
پروژه اصلاح هندسی میدان معلم در آخرین مراحل تکمیلی

شهردار منطقه ۴ تبریز، از آخرین مراحل اجرایی پروژه اصلاح هندسی میدان معلم خبر داد و افزود: با تکمیل این پروژه، یکی از گره‌های ترافیکی منطقه، رفع می‌شود.
به گزارش شهریار، اکبر امجدی با اعلام این خبر، اظهار داشت: میدان معلم، در گذشته، از میادین فرعی شهر به شمار می‌رود، با این حال، افزایش حجم تردد و جمعیت منطقه در سال‌های اخیر، باعث شده این میدان، به یکی از نقاط متراکم در ترافیک غرب شهر تبدیل شود.
وی با بیان اینکه شهرداری منطقه ۴ تبریز به همین منظور، اجرای برخی اصلاحات را در هندسه کلی این میدان در دستور کار قرار داده‌ است، افزود: پروژه، پس از مطالعات فنی و ترافیکی، با پِی‌کَنی، خاکبرداری، جدول‌گذاری و کانال‌کشی، در آخرین مراحل تکمیلی است.
امجدی یادآور شد: تعریض میدان معلم، از مطالبات ترافیکی شهروندان غرب تبریز و از طرح های تاثیرگذار در ترافیک بلوار شهیدان ذاکر است.
شهردار منطقه۴ خاطرنشان کرد: پروژه میدان معلم در بخش‌های مختلف اجرایی، هزینه‌ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در پی داشته و با تکمیل برخی فضاسازی‌های جانبی به زودی تقدیم شهروندان می‌شود.
هم چنین شهردار منطقه چهار تبریز از برگزاری جشنواره محلات در ۱۱ محله تاریخی این منطقه خبر داد و گفت: توسعه و آبادانی منطقه و شهر بدون توجه به اصالت تاریخی و فرهنگی محلات، میسر نیست.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۴ کلانشهر تبریز،اکبر امجدی در جشن‌های ویژه دهه امامت و ولایت در محله کوچه‌باغ خاطرنشان کرد: تجربه تاریخی نشان داده که مردم هر شهر و کشور، تنها با تکیه بر هویت و فرهنگ خود می‌توانند بر مشکلات و موانع فائق بیایند.
وی ادامه داد: علی‌رغم گسترش فضای مجازی و فرصت‌های آموزشی، متاسفانه اطلاعات جوانان و نوجوانان ما از گذشته شهر و محله خود بسیار محدود است که این امر، از نارسایی‌های فرهنگی و کم‌توجهی عموم بخش‌های اجرایی حکایت دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز