روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 351
  • 1,279,855
پروژه تعریض کنار گذر از میدان اصلی وادی رحمت به اتوبان شهید کسائی به زودی تکمیل می شود

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز گفت: در جهت رفع مشکلات ترافیکی از میدان اصلی وادی رحمت به اتوبان شهید کسائی، این مسیر تعریض می شود.
به گزارش شهریار، احد فلاح با اعلام این مطلب گفت: پروژه تعریض و کنار گذر از میدان اصلی وادی رحمت به اتوبان شهید کسائی با هدف رفع مشکلات ترافیکی به زودی به اتمام می رسد.
احد فلاحی اعلام کرد : در جهت تسهیل در رفت و آمد زائرین قبور مطهر شهدا و مومنین و کاهش بار ترافیکی در میدان اصلی سازمان آرامستان های شهرداری تبریز و ساختمان شماره یک پروژه تعریض و کنار گذر از میدان اصلی به طول ۲۰۰ و عرض ۱۸ متر آغاز شده که برای این پروژه جدول گذاری ، دیوار سنگی زیر جدول ، مخلوط ریزی ، خاک برداری و خاک ریزی ، ایجاد کانیو و آب رو و آسفالت ریزی اساسی پیش بینی شده است.
مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز گفت : برآورد تقریبی هزینه این پروژه حدود چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال است که بعد از جا به جایی کیوسک های تلفن همگانی پیش بینی می شود تا پایان اسفند ماه به بهره برداری برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز