روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 48
  • 814
  • 1,335,784
پروژه تقاطع غیرهمسطح قراملک به زودی وارد فاز عملیاتی می‌شود

معاون فنی و عمران شهردار تبریز از طراحی تقاطع غیرهمسطح قراملک خبر داد و گفت: این پروژه نقش اثرگذار در تسهیل ترافیک غرب شهر و ایمن‌سازی ترددهای جاده سنتو خواهد داشت.
به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه تقاطع غیرهمسطح قراملک با پیش‌بینی اعتبار اولیه ۲۲ میلیارد تومان، طراحی شده و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت اجرای این پروژه خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه نقش مهمی در ایمنی جاده سنتو، روان سازی ورودی قراملک و همچنین سهولت تردد به شهرک امام خمینی(ره) و شهرک شهید بهشتی(ره) خواهد داشت.
اسحقی یادآور شد: این پروژه، با در نظر داشتن پروژه میدان راه‌آهن که در سال‌های اخیر به بهره‌برداری رسیده‌است، یکی از بسترهای مهم تسهیل ترافیک غرب شهر را فراهم خواهد کرد.
معاون فنی و عمران شهردار تبریز در مورد ویژگی‌ها و مختصات پروژه تصریح کرد: این پل با عرشه فلزی به طول ۲۸۵ متر و عرض ۱۸/۸ متر دارای هشت دهانه مجزا است.
معاون فنی و عمران شهردار تبریز اظهار داشت: با هماهنگی‌های فنی و پیش‌بینی‌های مالی، عملیات اجرایی پروژه به زودی آغاز می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز