روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 646
  • 659
  • 1,438,207
پروژه مشارکتی بازار مواد غذایی شهرداری مراغه، الگویی مناسب برای ساماندهی صنوف

فعالان اقتصادي از امکاناتي که ايجاد شده است استقبال کنند

مهندس حمید شکری معاون استاندار آذربایجانشرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه به همراه اعضای شورای اسلامی شهر از تعدادی از پروژه های عمرانی ، خدماتی و سرمایه گذاری شهرداری مراغه بازدید کرد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر در این بازدید که مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه نیز حضور داشت معاون استاندار در جریان آخرین وضعیت فعالیت ها و پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری قرار گرفت .
در حاشیه این بازدید مهندس حمید شکری در گفتگو با خبرنگاران هدف از این بازدید را ادامه سرکشی های دوره ای خود و هیئت همراه به پروژه های شهری و شهرستانی عنوان کرده و افزود : امروز از چندین پروژه عمرانی خدماتی و سرمایه گذاری شهرداری بازدید داشتم الحمد الله این پروژها فعال بوده و از روند قابل قبولی برخوردار می باشند.
وی با شاره به کلنگ زنی پروژه ساماندهی مسیل عشرت آباد همزمان با هفته دولت: ساماندهی دره عشرت آباد· از نظر رفع مشکلات بهداشتی محیطی اهالی ساکنین و هم از نظر ضرورت رسیدگی به مناطق محروم شهری امری ضروری بود و· خوشبختانه شاهد اجرای آن· در پروسه زمانی خوبی از سوی شهرداری هستیم·
فرماندار مراغه در ادامه با اشاره به پروژه مشارکتی آرد و غلات ، خشکبار و مواد غذایی گفت : این پروژه از هر نظر پروژه خوبی است و می تواند به عنوان الگویی مناسب برای ساماندهی تمام· صنوف داخل شهر مراغه باشد و از آن استفاده گردد.
وی افزود: در پروژه بازار آرد و غلات آینده نگری خوبی از سوی شهرداری صورت گرفته و کل امکانات مورد نیاز پیش بینی شده است .
مهندس شکری اظهار امیدواری کرد:· فعالان اقتصادی در بخش آرد و غلات ، خشکبار و موادغذایی استقبال خوبی از امکانات ایجاد شده داشته باشند .
وی تصریح کرد : بررسی ها نشان می دهد مراغه قطب تولید خشکبار می باشد اما متاسفانه فرآوری این محصولات در شهرهای دیگر انجام می گردد لذا این بازار می تواند نقش اساسی را در جهت استفاده بهینه از ظرفیت های کشاورزی و اقتصادی مراغه فراهم سازد .
می بایست در خصوص این پروژه اطلاع رسانی شود خودشان راغب خواهد شد فرماندار مراغه در پایان ضمن تاکید بر اطلاع رسانی شایسته در خصوص پروژه بازار آرد و غلات و خشکبار خاطرنشان شد: به منظور راه اندازی شایسته بازار جدید آرد و غلات ، خشکبار و مواد غذایی جلسات هماهنگی متعددی با اتحادیه های صنفی برگزار شده­­ و در صورت نیاز از الزامات قانونی برای رفع موانع استفاده خواهد شد.
این گزارش حاکیست مهندس محمدرضا احمدی شهردار مراغه نیز در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت : مردم صاحبان شهر هستند و بر همین اساس، در اجرای پروژه های شهری می بایست رضایت شهروندان جلب شود
وی با بیان اینکه شهرداری مراغه با اولویت قرار دادن اصل توزیع عادلانه خدمات و امکانات و نیز توجه به مناطق کم برخوردار در روند خدمات رسانی تلاش فراوانی برای تحقق خواسته های شهروندان ساکن در مناطق کم برخوردار داشته است، خاطرنشان کرد: شهرداری مراغه در توزیع و ارایه خدمات عمرانی بین مناطق کم برخوردار و سایر نقاط شهر تبعیضی قائل نبوده و عمده هدف خود را توزیع عادلانه و حتی بیشتر خدمات در مناطق کم برخوردار تعیین کرده است .
مهندس احمدی در ادامه سخنان خود گفت: برخی مناطق شهر از لحاظ زیر ساخت های اولیه با مشکلاتی روبرو هستند و در برنامه های آتی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، یکی از اولویت های ما این مناطق خواهد بود که امیدواریم با برنامه ریزی های صحیح و مدون در آینده نزدیک شاهد رفع مشکلات و معظلات موجود در این مناطق از شهر باشیم و به تبع آن رضایتمندی شهروندان و ساکنین محل را بیش از گذشته فراهم آوریم .
وی ساماندهی مشاغل و صنوف مختلف سطح شهر را از اهداف اصلی مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و از فعالان این بخش خواست برای مشارکت عملی در اجرای این پروژه با شهرداری همکاری نمایند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز