روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 151
  • بازدید دیروز: 887
  • کل بازدید ها: 465,075
پروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب دردست اجرا استپروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب دردست اجرا است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تاکید کرد: پروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب در حال اجرا است و عملیات اجرایی آن، تفاوتی با طرح اصلی ندارد.
محمدحسن اسحقی با بیان این مطلب اظهار داشت: بر خلاف مطالبی که در روزهای اخیر، در خصوص تفاوت طرح با عملیات اجرایی پروژه مهم میدان آذربایجان در برخی صفحات مجازی، منتشر شده، اجرای پروژه، بدون انحراف از طرح مصوب شورای ترافیک استان در دست اجراست.
وی با بیان این‌که پروژه‌‌های مهم عمرانی، از قبیل میدان آذربایجان، مطابق یک سری فازبندی‌ها اجرا می‌شوند، تصریح کرد: آن‌چه تاکنون در این پروژه اجرا شده، مربوط به فاز نخست است که ظاهر آن، طبیعتاً با طرح گرافیکی تکمیل‌شده کل پروژه، متفاوت است.
اسحقی تاکید کرد: پروژه میدان آذربایجان با تلاش شبانه‌روزی تیم اجرایی در سردترین و گرم‌ترین روزهای سال، پیش رفته است و فاز نخست آن به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز