روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 596
  • 745
  • 1,382,020
پروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب دردست اجرا استپروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب دردست اجرا است

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز تاکید کرد: پروژه میدان آذربایجان، مطابق طرح ترافیکی مصوب در حال اجرا است و عملیات اجرایی آن، تفاوتی با طرح اصلی ندارد.
محمدحسن اسحقی با بیان این مطلب اظهار داشت: بر خلاف مطالبی که در روزهای اخیر، در خصوص تفاوت طرح با عملیات اجرایی پروژه مهم میدان آذربایجان در برخی صفحات مجازی، منتشر شده، اجرای پروژه، بدون انحراف از طرح مصوب شورای ترافیک استان در دست اجراست.
وی با بیان این‌که پروژه‌‌های مهم عمرانی، از قبیل میدان آذربایجان، مطابق یک سری فازبندی‌ها اجرا می‌شوند، تصریح کرد: آن‌چه تاکنون در این پروژه اجرا شده، مربوط به فاز نخست است که ظاهر آن، طبیعتاً با طرح گرافیکی تکمیل‌شده کل پروژه، متفاوت است.
اسحقی تاکید کرد: پروژه میدان آذربایجان با تلاش شبانه‌روزی تیم اجرایی در سردترین و گرم‌ترین روزهای سال، پیش رفته است و فاز نخست آن به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز