روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
پروژه های در حال اجرای تبریز بی نتیجه مانده اند

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: ۵۸ پروژه در این شهر در حال اجرا است که به جز پروژه لاله پارک، هیچ کدام از آن ها به نتیجه نرسیده است.
مسعودی ریحان در جلسه شورای شهر تبریز در تبیین علل بی نتیجه ماندن این پروژه ها اظهار داشت: در تمام این موارد یا آقای شهردار دستور داده یا خود سازمان ها بدون هیچ گونه هماهنگی در شکل گیری این پراکندگی سهیم شده اند تا هیچ کدام به نتیجه نرسند.
وی ادامه داد: پروژه میارمیار تبریز یکی از همین نمونه هاست که به جای حفظ آن، متأسفانه از میان رفته و به جای حفظ بافت سنتی آن که در بهترین جای تبریز است، بلدوزر بر آن انداخته اند و این ها همه نشان از آن دارد که ما از سرمایه های خود صاحبداری نمی کنیم.
این عضو شورا با اشاره به اینکه این همه مغازه در منصور ساختیم اما چه شد جز اینکه همه خالی مانده اند، ادامه داد: این پروژه نیز آینده این چنینی خواهد داشت و عکس ماهواره ای نشانگر اوضاع میارمیار است و کشورهای خارجی به دنبال این هستند در جایی از شهر سرمایه گذاری کنند و با وجود سرمایه گذار در این شهر، ما نگرانیم تا این پروژه در بحث استفاده از فاینانس ما را بدهکار نکند.
وی خاطر نشان کرد: این پروژه ساخته می شود، اما اگر بخش تجاری آن رونق نداشته باشد ضررده خواهد بود زیرا لاله پارک نمونه بارز سرمایه گذاری است اما متأسفانه این پروژه در بافت مرکزی شهر با چنین وضعیت نابسامانی مواجه شده است و مردم ما راضی هستند تا این پروژه هرچه سریع تر ساماندهی شود و ما اگر منتظر سرمایه گذار باشیم، فرصت را از دست خواهیم داد و اگر سرمایه گذاری هست که نیست، باید بسم اللّه بگوییم و دست به کار شویم.
مسعودی ریحان در پایان اظهار داشت: برای این پروژه ۱۵۰ میلیارد پول هزینه شده است و اگر خودمان مدیریت کنیم می توانیم مجددا جواب بگیریم و باید کمیسیون شهرسازی و برنامه بودجه این مسایل را بررسی کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز