روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 654
  • 999,268
پروژه های شهرداری منطقه ۲ تبریز ویترینی نیست

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ تبریز، خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به مشکل شهر تبریز در خصوص دفع آبهای سطحی به هنگام نزولات آسمانی که در بارش های فصلی مشکلات عدیده ای برای عبور و مرور شهروندان ایجاد می کرد، این منطقه ۳ پروژه عظیم برای دفع سیلاب های شهر را به انجام رسانده است.
وی عملیات باکس گذاری و لایروبی مهرانه رود که از پروژه های فرامنطقه ای در حوزه شهرداری منطقه ۴ بشمار می آید را از اهم این پروژه ها ذکر کرده و افزود: باکس گذاری این مسیل عظیم شهری از سوی شهرداری منطقه دو با ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی برای هدایت آبهای حاصل از بارش به خارج از شهر به انجام رسیده است.
شهردار منطقه دومین پروژه مهم هدایت سیلاب های شهری را باکس گذاری ضلع جنوبی خیابان امام خمینی (رض) از اهم مسیرهای شهر و مرکزی ترین مسیر عبوری شهروندان عنوان نمود و اظهار داشت: این پروژه نیز در قالب خیابان نمونه با اجرای باکس گذاری، ترمیم پیاده رو، احداث فضای سبز و پوشش کانال ها از خیابان شهید رضانژاد تا میدان جانبازان (فلکه دانشگاه) در حال تکمیل می باشد.
خوشنواز با عنوان اینکه پروژه های شهرداری منطقه دو ویترینی نیست و در معرض دید مردم قرار ندارد و همه ساله هزینه های سنگینی دربرداشته و در راستای کمتر شدن سلاب های شهری اجرا می شود تصریح کرد: باکس گذاری و احداث دیواره سنگی در ساری زمی منتهی به اتوبان شهیدکسائی نیز از اعم پروژه های دفع آبهای سطحی محسوب می شود که با ۸۵ درصد پیشرفت در حال اجراست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز