روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 726
  • 700
  • 1,332,666
پزشکان باید طول عمر با کیفیت را برای انسان‌ها به ارمغان بیاورند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه پزشکان باید با بهره‌گیری از توانمندی‌های خود به انسان‌ها طول عمر با عزت و با کیفیت را به ارمغان بیاورند، گفت: آنچه که امروز جامعه از ما مطالبه می‌کند، بهبود کیفیت زندگی مردم بوده و مجموعه‌ی پزشکی در جامعه می‌تواند در این راستا اقدامات موثری انجام دهد.‌
وی اظهار کرد: از تمامی دست‌اندرکاران این کنفرانس و به‌ویژه گروه اورولوژی، به خاطر تلاشی که در راستای برگزاری این کنفرانس بین‌المللی انجام دادند، قدردانی می‌کنیم.
وی افزود: دانشگاهی که این موارد را مورد توجه قرار دهد بدون شک دانشگاهی بزرگ است و دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با قدمتی ۷۰ ساله اقدام به برگزاری چنین کنفرانس‌های مهم می‌کند.
محمد حسین صومی وی با اشاره به قدمت ۷۰ ساله‌ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، یادآور شد: بعد از دانشگاه تهران، علوم پزشکی تبریز در سال ۲۶ متولد شده و امروز نیز با تلاش و کوشش به بلوغ خاص خود رسیده است.
وی اضافه کرد: قطعا با گسترش دانشگاه‌ها و به نسبت قدمت‌شان، پرداخت به مسائل مغفول جامعه از وظایف اصلی آنان خواهد بود که بی اختیاری ادراری-مدفوعی نمونه‌ای از آن بوده و برخی از زنان با زایمان های متعدد به این بیماری مبتلا بوده و گاه نیز جزوی از اصول زندگی خود دانسته‌اند.
صومی ادامه داد: سعی دانشگاه بر این بوده که زیرساخت‌های فضای فیزیکی و تجهیزات را علی‌رغم مشکلات تامین کند، افزود: بعد از این اقدامات، در راستای تامین نیروی انسانی قدم‌هایی برداشته شده و طی آن و هر ساله نیروهای جوان را جذب می‌کنیم؛ در ادامه نیز باید نرم‌افزارها و سیستم آموزشی و پژوهی ما اصلاح شود تا به معضلات جامعه رسیدگی کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز