روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 260
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 842,472
پزشکیان مناظره با بیگی را پذیرفت

درپی دعوت احمدعلیرضا بیگی از نایب رئیس مجلس برای انجام مناظره، منابع موثق خبر می دهند که مسعود پزشکیان از این مناظره استقبال کرده است.
احمد علیرضا بیگی، آخرین استاندار دولت دهم در آذربایجان شرقی و نماینده فعلی تبریز اخیرا عملکرد دولت به ویژه در حوزه راهسازی در استان را غیرقابل قبول خوانده و ضمن انتقاد از مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس و نماینده مردم تبریز برای حمایت از عملکرد وزارت راه، از او برای مناظره دعوت کرده است.
به دنبال این اظهارات، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز ضمن دعوت از طرفین، برای میزبانی این مناظره اعلام آمادگی نمود. البته زمان دقیق این مناظره اعلام نشده اما از قرار معلوم شنبه هفته آینده انجام خواهد پذیرفت.
بر اساس منابع نزدیک به مسعود پزشکیان، وی ضمن اعلام آمادگی برای انجام گفتگو و مناظره با احمد علیرضابیگی اظهار داشته: گرچه آذربایجان شرقی در حوزه راهسازی و حمل و نقل با مشکلات بسیاری روبروست اما آمار و ارقام نشان از عملکرد بهتر دولت تدبیر و امید در استان دارد. در دولت های نهم و دهم با وجود درآمدهای سرشار نفتی اغلب یک از پروژه های حوزه حمل و نقل و راهسازی در آذربایجان شرقی سرانجام نیافته اما طی سالهای اخیر، با وجود محدودیت منابع مالی دولت تدبیر و امید، بیشتر پروژه های عقیم مانده در حوزه راهسازی فعال و پیشرفت قابل قبولی دارد.
پزشکیان با تاکید بر اینکه نباید برای منافع شخصی و گروهی به مردم دروغ بگوئیم ادامه داده که حتی در صورت نبود آمار و ارقام، امروز مردم عادی نیز به هنگام تردد در جاده های مختلف استان، پیشرفت های محسوس پروژه های موجود را درک                                         می کنند.
وی گفت: انجام مناظره را با هدف تنویر افکار عمومی میپذیرم چراکه ممکن است در صورت امتناع، عده ای تصورات دیگری القا کنند!

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز