روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
پست مأمن و محل اطمینانی برای مردم است

به گزارش خبرنگاران حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در دیدار با پرسنل و کارکنان اداره کل پست آذربایجان‌شرقی به مناسبت «روز پست»، اظهارکرد: این روز، فرصت مناسبی است که از زحمات کارکنان و پرسنل پست تقدیر به عمل آوریم.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجا‌ن‌شرقی افزود: با وجود پیشرفت سامانه‌های ارسال و مراسلات همچون فکس، ایمیل، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و … ولی هیچ‌چیزی نمی‌تواند جایگاه و ارزش پست را تصاحب کند.
امام جمعه تبریز با بیان اینکه پست و تلگراف از گذشته در اذهان عمومی جایگاه خوبی دارد، تصریح کرد: در گذشته مردم به پست، پستچی، مامور پست و اداره پست به چشم امین و امانت‌دار نگاه می‌کردند و خوشبختانه با وجود فضای جدید ارتباطاتی و امکاناتی که برای رساندن پیام در جامعه ایجاد شده، باز هم مردم پست را امین خود می‌دانند.
وی یادآوری کرد: حاجیان در گذشته در موسوم حج نامه‌ای جهت اطلاع اقوام‌شان مبنی بر رسیدن به مدینه یا مکه ارسال می‌کردند اما گاهی ممکن بود نامه پس از بازگشت‌ به شهرشان به‌دست گیرنده برسد.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجا‌ن‌شرقی ضمن تاکید بر اینکه پست تشکیلاتی است که در جامعه به‌عنوان امین مردم شناخته شده، ابراز داشت: شاید امروز افراد اندکی یافت که همچون گذشته از طریق نامه ارتباط داشته باشند اما در عین حال باز هم به پست نیاز داریم چراکه پست یک مأمن و محل اطمینانی برای مردم است بطوریکه پیام‌ها، نوشته‌ها و سایر مرسولات پستی خود را از طریق آن ارسال می‌کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی از نامه‌های ارتباطی بین مردم و ادارات با نمایندگی ولی فقیه در استان‌ها نیز از طریق پست رد و بدل می‌شوند و این نشان از اهمیت اداره پست است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز