روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 707
  • 1,001
  • 1,357,046
پسر ۱۴ ساله دختر عموی خود را با اسلحه کشت

به گزارش خبرنگاران معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: پسر۱۴ ساله در روستای بکت شهرستان سروستان حین بازی باسلاح شکاری دختر عموی ۸ ساله خود را به کام مرگ فرستاد.
سرهنگ کاووس محمدی افزود : پسر عمو به تصور اینکه سلاح خالی ازگلوله است باشوخی به سمت دختر عموی خود گرفته وناگهان وی را از ناحیه گردن مصدوم کرد و دختر هشت ساله نیز دردم فوت می کند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در ادامه سخنان خود بیان کرد: طبق بررسیهای صورت گرفته سلاح مذکور غیرمجاز بوده است و پسر۱۴ ساله دستگیر و سلاح کشف شد و پرونده به مرجع قضایی ارجاع داد شد.
سرهنگ کاووس محمدی در پایان سخنان خود گفت: نگهداری سلاح درمنزل خطر جدی برای کودکان را بدنبال دارد به دلیل سهل‌انگاری والدین درنگهداری سلاح در سال جاری تا کنون چندین کودک جان خود را از دست داده اند.به والدین توصیه می شود سلاح را از دسترس کودکان خارج کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز