روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
پس از امضای قراردادی ۳ ساله سردار آزمون: از کازان به تیم ملی رسیدم

مهاجم جوان ایرانی بعد از امضای قرارداد با روبین کازان عنوان کرد تمام تلاشش را برای کمک به این تیم به کار خواهد بست.
در حالی که زمزمه‌هایی مبنی بر حضور سردار آزمون در تیم‌هایی همچون لاتزیو ایتالیا و وست هام انگلیس شنیده می‌شد، این بازیکن ایرانی تصمیم گرفت تا حضورش را در فوتبال روسیه تداوم ببخشد و روبین کازان را به عنوان مقصد نهایی خودش انتخاب کند.به ‌این‌ ترتیب حضور آزمون در تیم روبین کازان در فصل آینده قطعی شد.
سردار آزمون بعد از تمدید قراردادش با تیم روبین کازان، گفت‌: خیلی خوشحال هستم که به روبین باز گشته‌ام. جایی که فوتبالم را در روسیه از آن جا شروع کردم. از سران باشگاه روبین کازان تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند که بتوانم در این تیم چهره شوم و به تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورم دعوت شوم. همه اینها به خاطر توجهی بود که باشگاه روبین کازان به من داشت.
این بازیکن ادامه‌ داد: از طرف خودم باید بگویم که تمام تلاشم را برای کمک به تیم به کار خواهم بست. من مطمئن هستم که تلاش گسترده‌ای خواهیم کرد که این باشگاه پیشرفت اساسی داشته باشد.
سردار آزمون در سال ۲۰۱۲ جایی که قربان بردیف، سرمربی کازان بود به این تیم پیوست و در زمستان ۲۰۱۵ به روستوف قرض داده شد، جایی که باز هم با قربان بردیف کار کرد. بعد از بازگشت بردیف به کازان باز هم آزمون تصمیم گرفت تا به تیم روبین کازان باز گردد، در حالی که تیم‌های سلتیک و لاتزیو به شدت خواهان جذب این بازیکن ایرانی بودند.مهاجم جوان تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران همچنین، اظهار کرد: کمپ تمرینی که در اتریش داشتیم تلاش کردم تا با بازیکنان و شرایط تیم آشنا شوم و خوشبختانه به چنین اهدافی هم دست پیدا کردم. روبین کازان برای قهرمانی در لیگ روسیه تلاش خواهد کرد و من هم می‌خواهم در این راه به تیمم کمک کنم.در حالی که هنوز جزئیات زیادی از قرارداد سردار آزمون با روبین کازان اعلام نشده، منابع نزدیک به این باشگاه اعلام کرده‌اند که آزمون قراردادی سه ساله با روبین کازان امضا کرده است.
این بازیکن که ۸۰ بار در لیگ روسیه به میدان رفته است موفق شده ۲۵ گل برای این تیم به ثمر برساند.
مهاجم ایرانی در حالی تصمیم گرفت تا به روبین کازان باز گردد که در پی انتقال به روستوف جنجال زیادی پیرامون این بازیکن ایجاد شد و حتی پای فیفا و دادگاه عالی ورزش نیز به این پرونده باز شد تا در نهایت رای به سود بازیکن ایرانی صادر شد.
آزمون در حالی با باشگاه روبین کازان قراردادی سه ساله امضا کرده است که ترانسفر مارکت، قیمت بازیکن ایرانی را یازده میلیون یورو اعلام کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز