روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 544
  • 1,001
  • 1,356,883
پس لرزه اختلاف طیبی با تقوی

مدافع تراکتورسازی در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.
محمد طیبی، مدافع تیم تراکتورسازی تبریز با تیم فولاد خوزستان وارد مذاکره شده است. این اتفاق در حالی رخ می دهد که طیبی چندی پیش با محمد تقوی دچار اختلاف شد. اختلاف سرمربی و مدافع تراکتورسازی پس از انتقادات تقوی از طیبی رخ داد. واکنش طیبی به انتقادات تقوی، آغاز اختلافات میان این دو بود.
به این ترتیب، مذاکره با فولاد را باید پس لرزه اختلاف فوق بدانیم. مدافع خوزستانی تراکتورسازی از چند روز پیش مذاکراتش را شروع کرده است. برخی از نزدیکان طیبی مدعی اند که مذاکرات نتایج مثبی داشته اند. بر اساس این گفته ها، مدافع تراکتوری ها به توافقات خوبی با فولاد دست یافته است. به این ترتیب باید طیبی را در آستانه جدا شدن از تراکتورسازی بدانیم.
این در حالی است که صحبت های مشابهی نیز در مورد علی عبدالله زاده به گوش می رسد. تراکتوری ها در دفاع با مشکل کمبود بازیکن مواجه هستند و جدایی این دو بازیکن می تواند برای نماینده فوتبال آذربایجان گران تمام شود. البته باتوجه به فرصت باقی مانده در نقل و انتقالات، تراکتوری ها می توانند به فکر جذب جایگزین باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز