روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
پشتیبانی مجلس از طرح‌های دولت برای تبریز ۲۰۱۸

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از پشتیبانی مجلس از تمام طرح‌های دولت برای تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.
جمشید جعفرپور در حاشیه سفر خود به تبریز در گفتگویی کوتاه با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه مشهد نیز امسال پایتخت فرهنگی کشورهای اسلامی هست، باید از تجریبات‌ آن استفاده کنیم تا در تبریز ۲۰۱۸ شاهد تکرار آن‌ها نباشیم.
وی ادامه داد: برای تبریز ۲۰۱۸ کمبودهایی وجود دارد ولی چون استانداری و مجموعه مدیریتی استان حرکت می‌کنند و در تلاش هستند، امیدواریم به زودی شاهد اتفاقات خوبی باشیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: هنوز تا تبریز ۲۰۱۸ ۷ یا ۸ماه فرصت داریم. مجلس هم پشتیبانی می‌کند ولی آغاز اجرای برخی چیزها دست مجلس نیست.
وی افزود: ابتدا باید دولت تصمیم بگیرد و بخواهد که بودجه‌ای اختصاص دهد و سپس مجلس با آن موافقت کند. ما هم می‌توانیم به دولت پیشنهاداتی بدهیم ولی احتمالش زیاد است که موافقت نشود؛ برای همین خوب است ابتدا دولت آغاز کند.
وی تاکید کرد: هنوز از سوی دولت پیشنهادی نداشته‌ایم ولی ما هم پیگیر هستیم تا ردیف بودجه‌ای به تبریز ۲۰۱۸ اختصاص داده شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز