روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 129
  • 1,001
  • 1,358,286
پشت‌پرده کاندیداتوری حمید بقایی

علی صوفی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در خصوص پشت پرده اعلام کاندیداتوری حمید بقایی گفته: احمدی‌نژاد معتقد است اصولگرایان قدرت رقابت با اصلاح طلبان را ندارند و تنها خود او می‌تواند از پس رقبای اصلاح طلب برآید. هنگامی که آقای احمدی‌نژاد از کاندیداتوری محروم شد، به دلیل خوشایند نبودن این محرومیت و اجبار وی به تمکین از این دستور،‌ می‌خواهد سایه‌ای از خودش در صحنه باشد و قدرت نمایی کند، به همین خاطر پس از منع شدن از شرکت در انتخابات، باز هم به سفرهای استانی خود ادامه داد.
صوفی سپس در خصوص بیانیه احمدی‌نژاد مبنی بر عدم حمایت از کاندیداهای انتخابات افزوده: با وجود اینکه قبل از این اعلام کاندیداتوری، احمدی نژاد با انتشار بیانیه‌ای عدم حمایت خود از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ را اعلام کرده بود، اما بسیار واضح است که افرادی چون بقایی و مشایی کاملا به آقای احمدی‌نژاد وصل هستند و این کاندیداتوری با هماهنگی ایشان صورت گرفته است.
به همین خاطر هدف احمدی نژاد این است که به ایجاد موج احمدی‌نژادیسم در کشور و در عرصه انتخابات دامن بزند؛ به این امید که شاید در لحظات آخر با ایجاد این موج، اذن دوباره‌ای بگیرد و به عرصه انتخابات بازگردد. چرا که بدون ایجاد یک موج و جریان قوی در استان‌ها و سطح کشور نمی‌تواند به عرصه انتخابات برگردد.
مشخص است که هنگام انتشار این بیانیه، اعلام کاندیداتوری آقای بقایی قطعی شده بوده اما احتمالا به خاطر ترس از اینکه دوباره منعی صورت بگیرد، این بیانیه از طرف آقای احمدی نژاد منتشر شد تا کسی متوجه او نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز