روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 93
  • 507
  • 1,125,950
پــرسپولیس به ملــوان هم خســارت می‌دهد

ماجرای حق رشد در فوتبال ایران کم‌کم به یک اپیدمی تبدیل شده، مخصوصاً اینکه ذوب‌آهن در برهه‌ای توانست بابت انتقال مسلمان و صادقیان از پرسپولیس حق رشد بگیرد یا ایرانجوان همین معامله را سر استقلال پیاده کرد.
بعد از این اتفاقات، همه باشگاه‌هایی که حالا حداقل حتی ذره‌ای امید برای رسیدن به کمترین پول دارند، از پیگیری و شکایت صرف‌نظر نمی‌کنند و به قولی تیری در تاریکی می‌اندازند.
حالا در جدیدترین ورژن این اتفاقات، از شمال کشور خبر می‌رسد باشگاه ملوان که اتفاقاً این روز‌ها شرایط مالی خوبی هم ندارد، برای حق رشد صادق محرمی، مدافع اسبق‌شان از پرسپولیس به فدراسیون فوتبال نامه شکایت برده‌اند و منتظر خبر کمیته تعیین وضعیت هستند.
ملوان و قبل از آن هم ذوب‌آهن بابت قراردادهاى محرمى و مسلمان پول خوبى تحت عنوان حق رشد از پرسپولیس به جیب زدند. داستان ذوب‌آهن و پرسپولیس آنقدر شور بود که سرانجام سازمان لیگ تعهد داد حق رشد مسلمان را از پول بلیت‌فروشى سرخ‌ها در لیگ بدهد. در مورد ملوان، اما ۲۰۰ میلیونی که ملوان خواهانش شده، آنقدر پولى نیست که پاى پرسپولیس به خاطرش به محاکم قضایى باز شود.
گرشاسبى اگر محکوم شود، هر طور شده این پول را جور مى‌کند، اما مسئله این است که چرا باید خرید یک بازیکن فقط براى باشگاه پردردسرى، چون پرسپولیس هزینه داشته باشد و از فروشش سودى حاصل باشگاه نشود؟ همین امسال اگر قرارداد محرمى و امیرى و احمدزاده بهتر تنظیم می‌شد، بابت انتقال آن‌ها با این قیمت دلار، پول خوبى نصیب پرسپولیس مى‌شد که مى‌توانست گره‌هاى مالى آن‌ها را باز کند.
با این حساب پرسپولیس بابت بازیکنانی حق رشد داده و احتمالاً خواهد داد که هیچ عایدی مالی برای آن‌ها نداشته است و این بدترین شکل مدیریت یک باشگاه حرفه‌ای در حوزه نقل و انتقالات است.
در همین رابطه وثوق‌احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به خبرورزشی گفت: شکایت ملوان در فدراسیون ثبت شده و در دست بررسی است.
او درباره اینکه آیا ممکن است فدراسیون پرسپولیس را در این پرونده محکوم به پرداخت حق رشد کند، می‌گوید: بله، ممکن است!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز