روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 242
  • 693
  • 1,436,391
پلمپ ۵ واحد متخلف و آلاینده زیست محیطی در چرمشهر

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تبریز از پلمپ ۵ واحد متخلف و آلاینده زیست محیطی در چرمشهر تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، “شهنام اشتری” با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: پس از چندین مرتبه صدور اخطاریه کتبی به واحدهای آلاینده زیست محیطی، این واحدهای متخلف با حکم قضایی پلمپ شدند.
وی با تقدیر از همکاری دستگاه قضایی در برخورد با متخلفان زیست محیطی، افزود: دستگاه قضایی کمال همکاری را در برخورد با متخلفان زیست محیطی انجام می دهد و ما از این همکاری نزدیک خرسندیم.
این مقام مسئول ادامه داد: متاسفانه شهرک چرمشهر و واحدهای متخلف آن یکی از منابع مهم آلایندگی در سطح کلان شهر تبریز هستند و حفاظت محیط زیست بدون اغماض با آلوده کنندگان محیط زیست برخورد می کند.
اشتری گفت: مسئولان شهرک چرمشهر باید نظارت کافی بر واحدهای فعال در این شهرک را داشته باشند تا پساب و پسماندهای این واحدها به درستی مدیریت شود.
وی تاکید کرد: حفاظت محیط زیست شهرستان تبریز پایش های مستمر و دوره ای را از واحدهای فعال در این شهرک و دیگر مناطق صنعتی تبریز را انجام می دهد و در صورت تخلف از ضوابط زیست محیطی، اخطارها و برخوردهای قانونی لازم انجام خواهد شد. همه مردم و فعالان صنعتی باید در حفظ محیط زیست تبریز همکاری کنند، بالاخره همه ما در این شهر زندگی می کنیم و کسانی که محیط زیست را آلوده می کنند، بیشتر و پیش تر از دیگران آسیب خواهند دید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز