روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 297
  • 490
  • 1,284,035
پل اتحاد ملی از فنی ترین پروژه های عمرانی شهر تبریز

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر،با حضور در محل اجرای لوپ چهارم میدان افلاک نما، در جریان آخرین وضعیت پروژه ، مشکلات پیش رو روند اجرایی آن قرار گرفت.
در این بازدید نحوه اتصال این لوپ به خیابان های مشرف به طرح، تملک اراضی واقع در مسیر و مسائل فنی پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
گفتنی است پروژه لوپ چهارم میدان افلاک نما تبریز به عنوان حلقه اتصال خیابان های دکتر حسابی به کمربند میانی و پل اتحاد ملی از پیچیده ترین و فنی ترین پروژه های عمرانی شهر تبریز به شمار می آید که به دلیل اختلاف سطح و اختلاف کد موجود، نیازمند اتخاذ شیوه های کارشناسانه و تخصصی است. این پروژه هم اکنون در حال خاکریزی است و پیش بینی می شود طی چند ماه آینده به بهره برداری برسد.
این پروژه که برای تکمیل پروژه طرح شبدری و تقاطع غیر همسطح میدان افلاک نما در دو باند اجرا می شود و ۲۳۰ متر طول و ۲۰ متر عرض دارد و نقش عمده ای در تسهیل عبور و مرور و کاهش بار ترافیکی این منطقه ایفا خواهد کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز