روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 1,144
  • بازدید دیروز: 1,131
  • کل بازدید ها: 527,778
پورمحمدی: جامعه روحانیت به‌دنبال سهم‌خواهی از کابینه نیست

در جامعه روحانیت بحث‌هایی درباره دولت دوازدهم پیش آمد ولی توقع و انتظاری مطرح نیست
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: دو، سه بار در جامعه روحانیت بحث هایی درباره دولت دوازدهم مطرح شد ولی درباره کابینه هیچ انتظار و توقعی وجود ندارد.
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که دیدار کمیته ویژه جامعه روحانیت مبارز برای رایزنی با آقای روحانی چه زمانی انجام می شود؟ اظهار کرد: این بحث عمومی همیشه بوده است. کمیته سیاسی جامعه روحانیت مبارز معمولا در موضوعات مختلف رایزنی هایش را داشته است، طبعا این ایام هم اگر پیشنهادی داشته باشد و فرصت و مجالی شود به آقای رئیس جمهور و دیگران منتقل می شود.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این سئوال که آیا جامعه روحانیت مبارزه انتظار ویژه ای از آقای روحانی برای حضور در کابینه دارد؟ گفت: خیر، خوشبختانه دو سه بار در جامعه روحانیت بحث هایی درباره دولت دوازدهم مطرح شد ولی درباره کابینه هیچ انتظار و توقعی برای معرفی کسی به رئیس جمهور و پذیرش از سوی او مطرح نیست.
پورمحمدی در پاسخ به این سئوال که پس جامعه روحانیت مبارز قصد سهم خواهی از رئیس جمهور و کابینه دوازدهم را ندارد؟ تأکید کرد: خیر، اصلا این موضوع مطرح نشده است.
وزیر دادگستری همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا اتهامات حسین فریدون مشابه اتهامات حمید بقایی است؟ که برخی سعی در چنین مشابهت سازی دارند، گفت: این یک پرونده قضایی است باید از قضات مربوطه و از سخنگوی قوه قضائیه سئوال شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز