روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 19
  • 814
  • 1,335,755
پورمحمدی : چرا به مردم ناسپاسی را القاء می‌کنید

وزیر دادگستری گفت: در ۴ سال گذشته فسادهای بزرگ در کشور کنترل شده است و این مسئله را ادعا می‌کنیم و هر کسی هم ادعایی دارد مطرح کند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی پورمحمدی با بیان اینکه ایران در عرصه جهانی دارای رتبه بالایی است اظهار داشت: این مهم نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه این موفقیت با تلاش ارزنده مدیران کشور محقق شده گفت: خدمات وزارت نفت شایسته بوده و اقدامات این وزارتخانه در دوره اخیر مستحق تقدیر و سپاس است.
وزیر دادگستری با بیان اینکه وزارت نفت سرمایه ملت است تصریح کرد: وزارت نفت به عنوان مزیت اقتصادی و توسعه کشور است.
پورمحمدی، وزارت نفت را پیشران توسعه و رفاه ملی دانست و خاطر نشان کرد: دیپلماسی نفت دولت در اوپک گازی سبب امیدواری است و باید قدردان این افراد باشیم.
وی از افزایش تولید گاز در ایران خبر داد و افزود: در زمستان امسال روزانه ۷۰۰ میلیون متر مکعب گاز تولید و توزیع شد و کشور در این حوزه با مشکل مواجه نبود.
وزیر دادگستری با اشاره به گزارش صدا و سیما از گازرسانی به زاهدان تصریح کرد: این گزارش سبب رنجش من شد چراکه عملیات سنگینی برای اجرای این پروژه انجام شد.
پورمحمدی خطاب به صدا و سیما افزود: چرا به مردم ناسپاسی را القاء می‌کنید. چرا با مردم که با فرهنگ اسلامی زندگی می‌کنند فرهنگ غیر اسلامی ترویج می‌‌کنید.
وی از مثبت شدن تراز تجاری غیر نفتی ایران خبرداد و خاطر نشان کرد: تراز تجاری غیرنفتی کشور که در قبل و بعدازپیروزی انقلاب اسلامی همواره منفی بوده امسال برای نخستین بار مثبت شد.
وزیر دادگستری با اشاره به اینکه تدابیر کشور برای افزایش قیمت نفت موثر بود افزود: افزایش سهم ما در اوپک هم از موفقیت‌های دیپلماسی نفتی بود.
پورمحمدی با اشاره به اینکه دارای بزرگترین ثروت فرهنگی هستیم گفت: فرهنگ اسلامی، دفاع مقدس برای ملت ایران بسیار ارزشمند است و بزرگترین ثروت فرهنگی جامعه اسلامی، ولایت و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به تعادل دستمزدها بیان کرد: تعادل در دستمزدها حرف صحیحی است چراکه فاصله بین غنی و فقیر باید متعادل شود و عدالت و انصاف باید در جامعه مورد توجه قرار بگیرد.
وزیر دادگستری افزود: مگر می‌توانیم که به مدیرانی که برای ما طرح بزرگی مثل گازکشی به زاهدان انجام داده‌اند مساوی محاسبه کنیم.
وی با بیان اینکه فسادهای بزرگ در کشور کنترل شده است افزود: در ۴ سال گذشته فسادهای بزرگ در کشور کنترل شده است و این مسئله را ادعا می‌کنیم و هر کسی هم ادعایی دارد مطرح کند.
وی با بیان اینکه مدیران نظارت و بازرسی نقش مهمی در جامعه دارند تصریح کرد: این نهادها باید بر روی بهره‌وری و چابک سازی چاره اندیشی و نظارت‌ها را سیستمی دنبال کنند و در ارائه گزارشات ملاحضه کسی را نکنند.
وزیر دادگستری کار رئیس جمهور در حقوق شهروندی را کاری بسیار ارزشمند دانست و افزود: دفاتر نظارت و بازرسی دستگاه‌های اجرایی حقوق شهروندی و وظایف را احصاء و به کارمندان ارائه شود تا خودشان امضاء کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز